REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę teks atlikti svarbių darbų. Visai tikėtina, kad esate ant kažkokio susitarimo slenksčio. Dokumentus geriausia tvarkyti ketvirtadienį. Labai atidžiai įsigilinkite į sutarčių, kurias teks pasirašyti, detales. Jums padės Venera, įėjusi į kruopščiausią Zodiaką Mergelę. Atidumas atneš naudos vėliau, rudenį. Jeigu jums šiuo metu sudėtinga susikaupti, kruopštų sutarčių patikrinimą perleiskite kam nors iš kolegų ar pavaldinių, gimusių po Mergelės arba Šaulio ženklu.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė. Jums ji suteiks jėgų, o kitiems darys įspūdį. Ji taip pat didina pastabumą ir atidumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 7, 11, 14, 15, 26 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Geriausiai jausitės su tais, kurie moka įsikurti jaukiai ir mėgautis kasdienybe su jumis.

REKLAMA

Tauras. Venera lyg ketins užsukti į svečius, patrypčios ant slenksčio ir vėl pasuks atgal. Jausmas bus toks, tarsi susiruošus į vakarėlį dėl tam tikrų rimtų trukdžių smarkiai į jį vėluotumėte. Visi „trukdžiai“ ar „vėlavimai“ jums išeis į naudą, nes siesis su jums taip svarbiais įsipareigojimais. Žvaigždės tarsi jus saugos nuo nerimtų pasiūlymų. Kalba gali eiti ir apie projektą, kuris jums labai svarbus ir tikrai atneš žinomumą ar pripažinimą šių metų pabaigoje, taip pat ir partnerystę, jums nesinorės prarasti galimybės. Ji išryškės ketvirtadienį ir atrodys netgi per gera, kad būtų tiesa, todėl norėsite ją griebti ir nepaleisti. Tam tikri namų (nekilnojamojo turto) reikalai reikalaus dėmesio, jų šią savaitę nebegalėsite išvengti.

Laiminga savaitės spalva. Svarbios planetos yra jūsų pusėje ir sugebės išstumti jus į dėmesio centrą. Dabar galite ramiai rengtis ryškiau nei įprastai.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 4, 21, 27, 35, 43 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – gerai organizuotas ir disciplinuotas.

Dvyniai. Šią savaitę vyresnio amžiaus žmonės gali pareikalauti daugiau jūsų dėmesio. Taip pat gali tekti spręsti keblius klausimus, susijusius su transporto priemonėmis ar kelione. Šiuos reikalus geriausiai pavyktų išspręsti pirmoje savaitės pusėje. Nuo ketvirtadienio reikalai gali imti strigti. Jus netgi tiesiogine prasme gali sustabdyti ir priversti grįžti atgal.

Laiminga savaitės spalva. Jei išdrįsite pasinaudoti raudona, ji jums atneš daug palankių aplinkybių.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 11, 16, 20, 22, 39 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – sugebantis jus pralinksminti ir dalytis su jumis džiaugsmu. 

Vėžys. Šią savaitę vyresnis šeimos narys ar draugas išreikš susirūpinimą, kad pastaraisiais mėnesiais pernelyg daug iš savęs reikalaujate ir turėtumėte sulėtinti tempą. Galbūt nauji iššūkiai ir jaudina, tačiau idėjoms, kad ir kaip greitai norėtųsi pamatyti jas realizuotas, įgyvendinti reikia laiko. Besibaigiant vasarai, rugsėjį galite sulaukti pasiūlymo išbandyti save nauju vaidmeniu  (visai tikėtina, kad sulauksite darbo pasiūlymo iš buvusių darbdavių). Dabar, kai gyvenimas teka ramesniu ritmu, palanku pamąstyti, kokių talentų turite, kokie jūsų užmesti gebėjimai prašyte prašosi jūsų dėmesio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA