REKLAMA

Atostogos pagal laimės planetos taisykles

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kaip elgtis, kad vasara ir atostogų metas įsikurtų po laiminga Jupiterio žvaigžde? Tereikia žinoti penkias šios galingos planetos palankumą pelnysiančias taisykles.

2015-ieji astrologų dar vadinami Jupiterio metais. Jais atostogos gali virsti tikra svajone. Po tokių sugrįšite pilni jėgų ir ryžto čiupti naujas galimybes, kurias jums paruošė ateitis. Jupiteris dovanoja ne tik materialinį priteklių, taip pat – gyvenimo džiaugsmą, gerą nuotaiką ir laimę.

AVINAS

Jupiteris iki pat rugpjūčio pradžios bus geras jūsų draugas, saugos, kad gerai pailsėtumėte, išgyventumėte gražių momentų. Kitos planetos jūsų irgi neskriaus.

REKLAMA

Pirma Jupiterio taisyklė. Laisvė. Per atostogas jums reikia laisvės, kad kiti neprimestų jums savo balso, nuomonės, nespaustų jūsų vykdyti kitų norų ar pageidavimų.

Antra Jupiterio taisyklė. Jokių apsimestinių kompromisų. Suaugę žmonės turi mokėti priimti kito asmens poreikį pabūti vienam, nebūti sulipus, net jei esate pora ar atostogaujate su artimiausiais žmonėmis. Priverstinis nuolaidžiavimas sugadins jums atostogas.

Trečia Jupiterio taisyklė. Mainai. Milžiniškas džiaugsmo šaltinis – keistis su žmonėmis (ne tik draugais ir artimaisiais) patyrimais, nuotykiais, kurie leidžia pasijuokti ar tiesiog nuoširdžiai pasikalbėti.

Ketvirta Jupiterio taisyklė. Judėjimas. Jums reikia judėti, o ne gulinėti paplūdimyje, stebėti saulę, jūrą, debesis ar žiogus pievoje. Šio ženklo atstovams būtina kažką veikti, ieškoti, patirti, įsivelti į sudėtingas, linksmas, rimtas istorijas. Idealios atostogos tokios, kai galite kažką naujo pamatyti ir patirti.

Penkta Jupiterio taisyklė. Pakantumas. Jei patys laukiate iš kitų žmonių supratimo ir pagarbos sau, savo nuomonei ir poreikiams, būkite tolerantiški kitiems. Kitaip ginčai ir pykčiai užprogramuoti.

TAURAS

Šie Jupiterio metai apskritai jums bus tikra svajonė. Geriausias laikas atostogoms – nuo rugpjūčio 11 dienos. Iki tol irgi sugebėsite pasimėgauti mažomis šventėmis, kurių surengsite sau ir artimiesiems arba draugams.

Pirma Jupiterio taisyklė. Jokių apribojimų. Jums smagu, kai galite sau leisti pamatyti, gauti, paliesti, patirti, tai, kas jums atrodo svarbu ar ko trokštate.

Antra Jupiterio taisyklė. Linksma draugija. Mėgstate laiką leisti su maloniais, jums brangiais žmonėmis. Svarbiausia, kad draugijoje vyrautų tarpusavio supratimas.

Trečia Jupiterio taisyklė. Maži dideli stebuklai. Jums nebūtina nukeliauti toli, kur mažai kas buvo, pamatyti, ką ne kiekvienas matė. Svarbu patyrimas, pripildantis jus gyvenimo džiaugsmo ir malonumo.

Ketvirta Jupiterio taisyklė. Gana. Jums reikia visai nedaug, kad jaustumėtės laimingi. Atostogos yra galimybė pasimėgauti širdžiai ir akiai maloniais vaizdais, paragauti gardžių patiekalų, vertinti kitų žmonių rūpestį jumis (puikų aptarnavimą). Tačiau esmė – ne žvaigždutės ir ne teikiamas komforto lygis. Netgi sodyboje be patogumų galite kuo puikiausiai pailsėti. Jums užtenka, ką turite, ką tą akimirką galite sau leisti, ką gaunate.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA