REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 27–08 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jums bus sunku slėpti simpatijas ir trauką draugui ar seniai pažįstamam asmeniui. Jis ar ji, tiesą sakant, visiškai nesitikės jūsų reakcijos, todėl nė nežinos, kaip į jūsų prielankumą reaguoti. Jeigu išdrįsite ir atskleisite jausmus, nenusiminkite, neįsižeiskite, kad iškart nesulauksite atsako. Duokite jam ar jai laiko susivokti, kas čia vyksta. Po penktadienio ir kelias ateinančias savaites tyrinėsite, perkratysite ir iš naujo vertinsite savo meilės gyvenimą. Galiausiai viskas turėtų būti gerai, nors retkarčiais gali būti sunku ištverti nežinią.

Tauras. Pats laikas su partneriu išspręsti užvilkintą namų ar buitinę problemą, kuri ima trukdyti jūsų santykiams. Įmanomas ir kitas variantas. Visai gali būti, kad pastaruoju metu vaikas ar giminaitis pareikalavo daug dėmesio. Visaip stengėtės palaikyti, paremti mylimą ir artimą žmogų, tačiau nuo to kentėjo jūsų intymūs, meilės santykiai. Dabar laikas sutelkti dėmesį į juos. Vienišiai dėl artimųjų reikalų galėjo pražiopsoti galimybę užmegzti intymų ir svarbų ryšį su ypatingu asmeniu. Dabar ir iki pat rugsėjo šeštosios turėsite laiko tai atitaisyti.

Dvyniai. Sprendimai, susiję su pinigais ir meile, šią savaitę atsidurs pirmose gretose. Nors jausite spaudimą juos priimti tuojau pat, verčiau nuo to išsisukti. Skirkite laiko informacijai surinkti, apgalvoti visiems įmanomiems variantams. Ypač svarbu tai  padaryti, jei sprendimas susijęs su partneriu ar santykių ateitimi. Nuo dabar iki pat rugsėjo pradžios vieni ar su partneriu svarstykite galimybes, tikimybes, o rudenį jau bus aišku, ko imtis.

Vėžys. Didėjantis nepasitenkinimas gali būti susijęs su tuo, kad jaučiatės nepakankamai vertinami, mylimi, branginami. Greičiausiai priekaištų turėsite savo mylimam žmogui, o ne artimiausiems aplinkos žmonėms. Visai gali būti, kad dėl tam tikrų priežasčių partneris atvirai nepasakė ir neparodė, kokie brangūs jam ar jai esate. Kelias ateinančias savaites, tikėtina, partneris ar jūs patys svarstysite, mąstysite apie buvimą kartu, ką jums tai reiškia.

REKLAMA

Liūtas. Mėnulio pilnatis ketvirtadienį stos jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje. Tai reiškia, kad jūsų dėmesį prikaustys meilės, santykių reikalai. Tą pačią dieną Venera apsisuks ir ims judėti atgal Liūto ženkle ir čia liks iki rugsėjo šeštosios. Dabar tinkamas laikas iš naujo apmąstyti, pervertinti savo buvusius, esamus santykius, kaip juose jaučiatės jūs ir partneris. Meilė taps stipresnė, kai atrasite silpnas santykio grandis ir tikslingai jas stiprinsite.

Mergelė. Venera šią savaitę išeis iš jūsų ženklo, sugrįš į Liūtą, jos judėjimas bus retrogradinis. Jums nuo šio ketvirtadienio iki rugsėjo šeštos dienos teks atidžiai persvarstyti meilės ryšį, savo ir partnerio jausmus, elgseną, įvertinti, ar jūsų santykiai juda ta kryptimi, kaip norite ar tikitės. Minėtu laikotarpiu į paviršių iškils jūsų slapčiausios baimės, patirtos santykių traumos, kažkokie neišspręsti jūsų vidiniai reikalai, kompleksai, pasikartojantys elgsenos modeliai. Geriau šių slaptų kenkėjų neignoruoti, o sąžiningai patiems ar su specialistų pagalba su jais „išsiaiškinti“. Kitaip nei šiame, nei kitame ryšyje nebūsite visiškai laimingi. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA