REKLAMA

Veneros ritualas: kaip susigrąžinti meilę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kai Venera pereina į retrogradinį judėjimą, prasideda puikus laikas susigrąžinti prarastą meilę, suteikti jai antrą šansą.

Nuo liepos 25 dienos meilės planeta ima judėti atgal Mergelės ženkle, bet jau už savaitės geram mėnesiui sugrįš į Liūto ženklą. Taigi turėsite šešias dienas atlikti vadinamąjį Veneros ritualą.

Atgal judanti meilės planeta stipriai veikia mūsų ir buvusių mylimųjų pasąmonę. Visiškai nevalingai galime vis sugrįžti į praėjusius laikus, apmąstyti, kas buvo, pasitikrinti, ar dar jaučiame buvusiam mylimam žmogui stiprius jausmus, ar jie jau išblėso.

O galima tai daryti valingai, tai yra sąmoningai atgaivinti prisiminimus, o tada dabartyje susijungti su mums svarbiu žmogumi iš praeities. Jokių stebuklingų triukų čia nėra. Mintys ir jausmai yra energija, kuri įgauna tokią formą, kokią jai suteikiame.

REKLAMA

Avinas. Po šiuo ženklu gimusieji retai grįžta į praeitį. Jie dabar pasiima tai, ko jiems reikia, ko trokšta. Greičiausiai minėtomis dienomis stipraus Veneros poveikio nepajausite, nebent liepos 31-ąją, kai Veneros padėtis stipriau veiks Avino ženklą. Gal patys sąmoningai neieškosite kelio atgal, bet Jupiteris, sėkmės ir laimės planeta, gali suorganizuoti netikėtą susitikimą su žmogumi iš praeities. Tas netikėtumas gali spontaniškai išlaisvinti jausmus, kurių jums trūko, kurių ilgėjotės. Galbūt tas žmogus jaučia tą patį?

Jūsų Veneros ritualas labai paprastas ir konkretus: būtent minėtą liepos 31-ąją atraskite laiko ir kelias minutes pamąstykite, kokio žmogaus ilgitės ar kokių jausmų nepatiriate, nesulaukiate iš partnerio. Prisiminkite, kas jus siejo, kas buvo brangu, gal netgi peržiūrėsite laiškus ar nuotraukas. Po to greičiausiai atrasite sau atsakymą, ar norite tai susigrąžinti, ar paliksite praeitį praeičiai.

Tauras. Paprastai šio ženklo atstovai yra ištikimi, pastovūs žmonės, kurie gali visą gyvenimą nugyventi su tuo pačiu partneriu. Venera Mergelėje jus paveiks labai stipriai. Iš pasąmonės išplauks kadaise į sielos patamsius nugrūstų skaudžių išgyvenimų, neišsipildžiusių santykių, priverstinai dėl tam tikrų aplinkybių išguitų jausmų. Iškils ir senos nuoskaudos, ir nesusipratimai, atgis žaizdos. Dabar turėsite atrasti vaistų jas pagydyti. Greičiausiai tas žmogus, kurio ilgitės, kuriam vis dar jaučiate stiprius jausmus, pats šiuo metu suras kelią į jūsų gyvenimą.

Jūsų Veneros ritualas tiesiog sustiprins ryšį su savimi, sudarysite taiką su savo jausmais. Tai pasieksite būdami gamtoje. Nueikite į miškelį, ramesnę mėgstamo parko ar sodo vietą. Žemės, samanų, spygliuočių ir kitų medžių kvapas į paviršių iškels ir užspaustus jausmus. Jie niekur nebuvo dingę, tik ilgai miegojo. Jų, staiga prabudusių, intensyvumas gali jus išgąsdinti. Nieko nebijokite, tiesiog įsiklausykite į save, stebėkite kylančius prisiminimus, jausmus. Iš pasąmonės iškils vaizdai, žodžiai, kurie sušildys jūsų širdį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA