REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Paskutinis vasaros mėnuo nebus vienodas visiems Zodiako ženklams. Vieniems skirta ilsėtis ir pramogauti, kitiems – sunkiai dirbti, vieniems – prarasti pinigus, kitiems – praturtėti. 

AVINAS

Rugpjūčio mėnesį Avinui teks atkakliai ginti savo požiūrį. Didelis pavojus, kad kažkas bandys jį apgauti, išvilioti pinigus. Šį mėnesį jokiu būdu negalima niekam skolinti pinigų. Jei paskolinsite, niekada jų neatgausite. Jeigu kas nors siūlys jums sumokėti pinigus į priekį, avansą ar palikti užstatą, atsisakykite.

Darbe teks dirbti labai atidžiai ir rūpestingai. Ypač atsargiems reikės būti sprendžiant finansinius klausimus. Jei tik įmanoma, bet kokių sutarčių pasirašymą atidėkite rudeniui. Ir, žinoma, reikia saugotis vagių. Stambius pirkinius nukelkite vėlesniam laikui. Tik labai atsargiai elgdamiesi su pinigais galėsite apsisaugoti nuo jų praradimo.

REKLAMA

Rugpjūčio mėnesį Avino laukia romantiškas pasimatymas. Jam patartina iš anksto gerai pasiruošti šiam susitikimui, nes jis bus lemtingas. Nuoširdus, neapsimestinis Avino jausmingumas sužadins jam reikalingo žmogaus simpatiją.

Palankios rugpjūčio dienos: 5, 7, 9, 11, 18–22.
Nepalankios rugpjūčio dienos: 1, 2, 8, 12, 17.

TAURAS

Rugpjūčio mėnesį Tauras bus nepaprastai ramus ir geros nuotaikos. Geriausia, ką jis gali padaryti šį mėnesį, – išeiti atostogų ir išvykti kur nors pailsėti. Atostogų nuotaika pripildys jo sielą teigiamų emocijų. Poilsiui išleisti pinigai nebus tuščiai iššvaistyti, nes šiuo metu jis gaus kur kas daugiau!

Taurui verta pasvarstyti, kaip jis galėtų kuo greičiau užbaigti susikaupusius darbus ir atsikvėpti, nes po to jam pasitaikys šansas be didelio vargo užsidirbti papildomų pinigų.

Ir asmeninių santykių atžvilgiu rugpjūtis bus geras mėnuo Taurui. Jam gali tekti priimti svarbų sprendimą, kuris iš pagrindų pakeistų jo gyvenimą, bet nerimauti neverta, nes viskas išeis tik į gera. Šeimą sukūrusio Tauro santykiai su antrąja puse bus darnūs ir kupini supratimo.

Palankios rugpjūčio dienos: 2–8, 11, 16, 21–23.
Nepalankios rugpjūčio dienos: 10, 14, 15, 19, 25.

DVYNIAI

Rugpjūčio mėnesį Dvyniams užeis nepakantumo kitiems ir nenoro palaikyti artimus santykius periodas. Jie bus konfliktiški, linkę į barnius ir nesutarimus. Jiems atrodys, kad tai gali išspręsti susikaupusias problemas, bet toks požiūris bus labai klaidingas ir sukels daug nemalonumų.

Tik nuo mėnesio vidurio Dvyniai atgaus gyvenimo džiaugsmą ir aprims. Jie pradės mandagiau ir atsargiau elgtis su kitais žmonėmis. Rugpjūčio mėnesį jiems pavyks išspręsti vieną svarbią finansinę problemą. Savo idėjomis ir sprendimais jie nustebins ne tik save, bet ir kolegas bei verslo partnerius.

Dvyniams patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir nepiktnaudžiauti nenaudingu maistu. Stambius pirkinius būtina atidėti rudeniui, nes jokie rugpjūčio mėnesį įsigyti daiktai nesuteiks džiaugsmo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA