REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Turėkite omenyje, kad meilės planeta Venera juda atgal, o ketvirtadienį stoja Mėnulio pilnatis. Jums tai reiškia didėjančią įtampą darbo aplinkoje. Išryškės sisteminiai trūkumai, kokie metodai veikia, padeda dirbti, o kurie trukdo. Galbūt atrasite – vieno žmogaus užsispyrimas ar netinkamas elgesys stabdo visos komandos darbą. Nesusipratimų gali kilti ir dėl to, kad nemažai darbuotojų atostogauja, o kolegos ne visada žino, kaip atlikti atostogaujančiųjų užduotis. Kartais nereikia ieškoti jokių sąmokslo teorijų, tokie maži dalykai, kaip nenoras atidžiai ir skrupulingai atlikti darbą, pridaro daug žalos įmonei. Iki penktadienio jums reikės išsiaiškinti, kas yra jūsų pusėje, o kas priešingoje, kad galėtumėte veiksmingai šalinti sabotautojus.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyni drabužiai padės susikaupti, pasiekti minčių aiškumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 5, 6, 11, 18, 25 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris spontaniškai pasiūlys užsiimti kokia nors veikla. 

REKLAMA

Tauras. Jūsų ženklą valdanti Venera keliauja po dangų atbula, be to, ketvirtadienį prasideda Mėnulio pilnatis Vandenio ženkle. Šią savaitę bus svarbu visa, kas susiję su vaikais, jaunesniais žmonėmis ar meilės reikalais. Gali tekti bendrauti per atstumą su tais, kurie gyvena užsienyje ir dirba jūsų sferoje. Jūsų dėmesio pareikalaus darbas ar projektas, kuris brendo ilgą laiką, o dabar pasiekė galutinę stadiją. Tikriausiai nuo jūsų priklausys šio projekto likimas: kaip nuspręsite, taip ir bus. Iki ketvirtadienio kai kuriems Taurams bus daug galvos skausmo, tačiau sulauksite paramos iš svarbaus žmogaus.  Gali būti, kad tai taps svarbios darbinės draugystės ar partnerystės pradžia.

Laiminga savaitės spalva. Iki ketvirtadienio sėkmingiausios bus geltona ir raudona.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 13, 22, 25, 36, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vaikai (savi, artimųjų ar draugų) į jūsų gyvenimą įneša daugiau džiaugsmo ir linksmybių. Pabuvę su mažaisiais pajusite širdyje gilų džiaugsmą.

Dvyniai. Šią savaitę bus justi permainų nuojautos. Galbūt žvalgysitės per petį, stengdamiesi atrasti buvusius kolegas ar asmenis, kurių patyrimas jus dominančioje srityje, manote, yra svarbus. Tai bus abejonių ir tam tikrų neramumų savaitė. Greičiausiai jums trukdys partneris ar kolega, kurie suabejos savo sprendimu, o tai jums kliudys spręsti toliau, ką su tuo daryti. Įtampa gali pasiekti aukščiausią lygį. Tai nebūtinai bus neigiamas dalykas, šis laikas padės išsigryninti savo tikslus, gebėjimus, kurių jums trūksta ir kuriuos norėtumėte lavinti.

Laiminga savaitės spalva. Juoda jums tinka, apsirengę juodai gerai atrodote, be to, ši spalva padeda susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 9, 11, 13, 35 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA