REKLAMA

Rugpjūčio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kankina nuobodulys? Erzinančios situacijos? Pykčiai? Vykime šalin blogas mintis ir jausmus, nes dabar prasideda veiksmas ir eksperimentai. Žaidimas be ribų.

Rugpjūtį valdo Beždžionė. Ji mus privers judinti smegenis ir būti kūrybingus, peržengti visuomenės ar mūsų vidinių baimių nustatytas ribas. Aplink mus bus gana daug veiksmo ir skubos.

Nepasiduokite beprasmiui skubėjimui ir atminkite – Beždžionė valdo tik šį mėnesį, o metų valdovė yra Ožka, todėl būtina bendradarbiauti ir nepamiršti labai svarbaus jausmo – atjautos.

Žiurkė
Bandymų keliu

REKLAMA

Žiurkės metais gimusiems šį mėnesį nereikėtų planuoti, o kasdien pasimėgauti natūralia eiga, leisti atsitiktinumams nutikti. Mėgaukitės gyvenimu, nes įtampos rugpjūtį sumažės ir visi darbai eisis lengvai. Jei neatostogausite, leiskite sau eksperimentuoti. Galbūt reikės keleto ar keliolikos bandymų, kol rezultatas jus tenkins. Nenusiminkite, kai iš pirmų kartų nepavyks.

Jautis
Lankstumas

Bus kiek neįprasta, nes šio ženklo atstovai garsėja pastovumu, konservatyvumu, vis dėlto rugpjūtį palanku treniruoti lankstumą. Išmėginkite darbe kažką naujo. Tik bandydami sužinosite, ar naujas metodas veikia, ar verčiau paieškoti kito. Ne viskas vyks, kaip tikitės. Piniginiuose reikaluose būkite atsargūs, o meilės srityje – kūrybingi. Tai padės mezgant naujus santykius, o seniems suteiks antrą kvėpavimą.

Tigras
Atsargiai!

Galų gale gyvenimas vėl įgauna pagreitį! Jums tai patiks. Reikalai pradės judėti, tačiau būtina išlikti atsargiems ir budriems. Ne kiekvienas pasikeitimas atneš tai, ko trokštate ar tikitės. Štai kodėl būtina apgalvoti bent kelis žingsnius į priekį, taip išvengsite nuostolių ar nusivylimų. Asmeniniame gyvenime galimas naujas susižavėjimas, tačiau klausimas, ar už jo slypi daug bendrų, jus jungiančių dalykų.

Kiškis
Vasaros džiaugsmai

Kiškio metais gimusiems rugpjūtį patartina visais pojūčiais mėgautis gyvenimu. Pamirškite rutiną, rūpesčius ir įsipareigojimus. Išbandykite ką nors naujo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Turintieji porą gražiai kartu leis laiką, vienišiai irgi neliūdės. Darbe bus visai smagu, jei neįsikibsite į pažįstamas ir saugias taisykles, išdrįsite pasinaudoti jums pasiūlytomis galimybėmis.

Drakonas
Vaizduotė įveiks rutiną

Galime pradžiuginti Drakoniukus – gyvenimas vėl taps įvairesnis. Nenuspėjami dalykai žadins fantaziją ir kūrybingumą. Jums kils puikių idėjų, kuriomis darysite aplinkiniams įspūdį. Tik pasirūpinkite, kad jos nebūtų visiškas kosmosas, o realiai įgyvendinamos. Finansiniuose reikaluose būkite atsargūs. Meilės srityje pravartu lavinti klausą ir atidumą. Linksminkitės, gerai leiskite laiką, tačiau sukluskite, kai partneris norės rimtai pasikalbėti ir būti išklausytas.

Gyvatė
Gyvenimas valdo!

Gyvenimas yra tai, kas nutinka tuo metu, kai mes ką nors planuojame. Gyvatės metais gimusiems rugpjūtį reikės atsikratyti noro viską iki smulkmenų sudėlioti, suskaičiuoti, sustyguoti. Palikite vietos spontaniškumui, palikite vietos gyvenimui! Jeigu turite kokių rūpesčių, pasikalbėkite apie tai su žmogumi, kuriuo pasitikite ir kurį gerbiate. Tada atrasite sprendimą lengviau, nei tikėjotės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA