REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 03–09 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jums apsisuks galva ir prarasite realybės pojūtį, jeigu ir toliau save apgaudinėsite. Galite manyti, kad ir toliau jausitės laimingi, elgdamiesi meilės srityje taip pat kaip visada. Realybė pasirodys kitokia. Nors savaitės pradžia bus gana romantiška, jos vidurys nusipurtys gražias dekoracijas ir išlįs nuoga tiesa. Turėsite ją priimti, atkreipti dėmesį į intymius santykių aspektus, kuriuos ignoravote. Laimei, nuo trečiadienio jums talkins Avino ženklo valdovas Marsas. Jis suteiks drąsos imtis reikiamų pokyčių.

Tauras. Savaitės pradžioje galite pasiduoti iliuzijai, kad jūsų ir partnerio skirtumai neturi įtakos santykiams. Jau trečiadienį suprasite, kad nieko nebus, teks eiti į didžiulius kompromisus, jei norėsite sutarti dėl bendro reikalo, susijusio su namais. Jeigu nieko nesiimsite, slėpsite galvą smėlyje, kentės santykiai. Visai tikėtina, jūs tiesiog bijote pripažinti, kad tai nėra buitinė, o santykių problema. Jeigu jos nespręsite, galimos rimtos pasekmės jūsų ryšiui.

Dvyniai. Meilės ir santykių reikalus šią savaitę gali užtemdyti situacijos, kurios reikalaus atsidavimo ir įsipareigojimų. Antradienį užvaldys viltis, kad įmanoma su partneriu pasikalbėti apie romantiškus reikalus, bet jau trečiadienį teks atšaukti idilišką pasibuvimą drauge, nes turėsite skubiai šalinti darbe iškilusias problemas. Jums bloga vien nuo minties, kad dėl darbo kenčia jūsų santykiai, tačiau guos tai, kad partneris elgsis supratingai ir jums nepriekaištaus.

Vėžys. Pasinaudokite Marso įtaka, kol jis neišėjo iš jūsų ženklo. Jo paramą turėsite iki šeštadienio. Raudonoji planeta suteiks drąsos, energijos ir seksualinio patrauklumo, kuris duos teigiamą postūmį meilės reikaluose. Ketvirtadienį vienišiai turėtų pasinaudoti palankia Saturno ir Marso padėtimi ir bandyti atkreipti jiems patinkančio asmens dėmesį. Gali pasisekti.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę vis dar jausitės santykiuose nepakankamai mylimi ir vertinami. Laimei, iki savaitgalio atsibos taip jaustis, baigsite savęs gailėti ir užsimanysite imtis veiksmų, kad pakeistumėte situaciją. Mėginsite atrasti priežastį, kuri jus stabdo, trukdo jaustis laimingiems. Venera vis dar juda atgal, tačiau jau šeštadienį jūsų ženklą aplankys Marsas. Tai reiškia, kad jums pats laikas palikti šešėlį ir žengti į saulės šviesą.

Mergelė. Problemų turinčioms poroms šią savaitę tikėtinas proveržis, tam tikras lūžis. Žinoma, niekas nevyks savaime, teks įdėti pastangų, kad pasimatytų šviesa tunelio gale. Jau savaitgalį pajusite palengvėjimą, nes į jūsų ženklą sugrįš Mergelę valdantis Merkurijus. Taps lengviau kalbėtis sunkiomis temomis. Bus aiškiau, link kur jums kaip porai judėti.

Svarstyklės. Jeigu save ir įtikinsite, kad nieko tokio supainioti draugystės ir sekso reikalus, gana greitai to pasigailėsite. Todėl geriau dešimt kartų apsvarstykite, prieš imdamiesi bet kokių veiksmų. Galbūt seksas ir suteiks trumpą pasitenkinimo savimi jausmą, padidins smukusią savivertę, bet ši bus trapi, grįsta iliuzija. Jau savaitės viduryje galite jaustis visiškai pasimetę, o pasitikėjimas savimi dramatiškai kris. Visai gali būti, kad kai kurios Svarstyklės iš tiesų atras, kad su senu draugu juos sieja abipusiai ir tikri jausmai, tačiau aplinkybės bus nepalankios jiems skleistis. Bent šią savaitę tokie jausmų atradimai sukels daugiau nusivylimo nei pasitenkinimo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA