REKLAMA

Rugpjūčio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Mėnesio pradžioje gali būti sunku susišnekėti. Laimei, sugebėsite iš to pasijuokti, visiškai nesvarbu, ar kartu būtumėte dvylika dienų ar dvylika metų. Turintieji porą šį mėnesį galės džiaugtis su kiekviena diena didėjančiu švelnumu ir atsidavimu. Vienišiams gera mėnesio pradžia toliau gilinti ryšį, jei susipažinote neseniai. Rugpjūčio 7 ir 8  – puikios dienos perkelti bendravimą į kitą lygmenį, jei dar nepradėjote susitikinėti, tik nusižiūrėjote jums patinkantį žmogų.

Mėnesio viduryje būkite tikri, kad jūsų išsakytus žodžius partneris ar jums svarbus naujas žmogus suprato taip, kaip tikėjotės. Galbūt ji ar jis išsigąs jūsų tiesumo ir mėgins išsisukinėti. Tiesiog patikinkite, kad suprantate šio žmogaus baimę atsiskleisti, būti įskaudintam, todėl palauksite ir jo neskubinsite. Tačiau patys labai aiškiai nusibrėžkite, kokie jūsų siekiai ir ketinimai, ką ketinate nuveikti per likusias dvi mėnesio savaites. Norite daugiau artumo, pristatyti jį ar ją tėvams, o gal tiesiog pabūti kur nors romantiškai dviese, atskirai nuo visos kompanijos?

Tauras. Rugpjūtis prasidės su trenksmu. Nors jums svarbu saugumas, norisi žinoti, kur link santykiai eina, nebūtinai sulauksite į tai atsakymo. Vis dėlto jus nuraminsime: kad ir ką šiuo metu dviese kurtumėte, akivaizdžiai judėsite į priekį. Kai nusikratysite baimių, taps lengviau bendrauti, nes išdrįsite pasirodyti keisti, kitokie, nesuprantami. Nuo mėnesio 7–8 dienos tapsite labiau atsipalaidavę būdami dviese, dalysitės paslaptimis, planuosite ateitį. Turintiems porą Taurams reikėtų atsipalaiduoti bendraujant, nebebijoti, kaip jų žodžiai bus suprasti ir priimti. Atvirai ir sąžiningai reikškite jausmus.

Rugpjūčio 12–14 dienomis sakykite partneriui tiesą ir tik tiesą. Jei gudrausite, kažką nutylėsite, tik patys nusivilsite ir nuvilsite artimą žmogų. Vienišiai, mėnesio viduryje, ypač 14 ir 15-ąją, nevaidinkite kuklių, išdrįskite pasirodyti visu gražumu, drąsiau, ryškiau apsirenkite. Mėnesio 19 ir 20 dienomis meilė pareikalaus elgtis originaliai, neįprastai, netgi keistai. Kūrybingai žvelkite į kartu leidžiamą laiką.

REKLAMA

Dvyniai. Mėnesio pradžioje santykiai  tarsi pajudės iš ramybės taško. Keletą pastarųjų mėnesių galėjo atrodyti, kad jie įstrigę. Pokalbiai gali juos išjudinti, nes santykius pasuks jums netikėtu rakursu. Vieni galbūt atvirai išsikalbės ir pasijus artimesni, kiti gali sulaukti pasiūlymo kurti šeimą ar ją stiprinti bendrais užsiėmimais, indėliais, užmojais. Bet kuriuo atveju gerai jausitės kartu.

Vienišiems Dvyniams maždaug 12–13 mėnesio dieną reikėtų būti atsargiems, nes naujai sutiktas žmogus gali nuo jūsų slėpti kai ką esminio ir svarbaus, kas visiškai keistų bendravimo eigą. Nepriimkite šiomis dienomis jokių svarbių sprendimų, juo labiau spontaniškų. O štai turintiems porą mėnesio viduryje tinka elgtis drąsiai, daryti pareiškimus, perkelti santykius į kitą intymumo, bendravimo lygmenį – persikelti gyventi kartu, tuoktis, planuoti susilaukti vaikų. Visą mėnesį nestokosite žavesio, vis dėlto, jei rugpjūčio paskutinėmis dienomis santykiuose kils problemų, sugrįžkite į pradžią. Prisiminkite, kas jus suvedė draugėn, galbūt tai padės išlikti kartu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA