REKLAMA

Savaitės prognozė ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šias septynias dienas žvaigždės šoks pasiutusį kadrilį. Mus lankys tiek laimės, tiek nusiminimo akimirkos. Bus savaitės Zodiako laimingųjų ir nelaimėlių. Įvyks didelio džiaugsmo akimirkų ir visiškos nevilties momentų. Pajausime intymiausio artumo minučių arba išgyvensime širdį draskantį konfliktą.

Savaitė bus labai kontrastinga. Kurie ženklai krykštaus iš džiaugsmo, o kurie liūdės? Pirmadienis prasidėjo Jupiterio ir Saturno kvadratu, todėl plėšomės tarp optimizmo ir pesimizmo. Antradienį Jupiterio ir Veneros jungtis atneš naują laimę meilėje. Savaitės viduryje galimas santykių supurtymas, konfliktus įkvėps Saturnas. Ketvirtadienį tikėtini puikūs sandėriai, bet ir praradimai. Penktadienį kils puikių idėjų, kaip daugiau užsidirbti. Šeštadienį teks įvesti naują tvarką finansuose, o sekmadienį nuotaikos termometras šoktelės į viršų.

Sužinokite, kaip kiekvienam ženklui geriausiai išgyventi šias beprotiškas septynias dienas ir iš jų išspausti visa, kas geriausia.

AVINAS

REKLAMA

Esate šios savaitės laimingieji, nes Jupiteris ir Venera bus didžiausi jūsų draugai. Išgyvensite tikrų tikriausios pasakiškos laimės akimirkų.

Pirmadienis. Nors jus apims didžiulis laimės pojūtis, jausite ir neigiamą Saturno įtaką. Daug kas erzins, kels įtarimą.

Antradienis. Jeigu turite partnerį ir su juo pastaruoju metu stipriai susipykote, dabar susitaikymas bus saldus. Šią dieną jums pažadėta daug švelnumo, kuris lyg balzamas užlies širdį. Jupiteris pasirūpins jūsų laimės akimirkomis.

Trečiadienis. Net sklandžiausiuose santykiuose galimos problemos.

Ketvirtadienis. Tikėkitės šiandien daug uždirbti, atrasti naują pajamų šaltinį. Tačiau būkite atsargūs, nes greitai uždirbti pinigai gali tiesiog akyse išgaruoti.

Penktadienis. Didelė galimybė užsidirbti krūvą pinigų. Pamėginkite laimę loterijoje.

Šeštadienis. Tik ilsėkitės.

Sekmadienis. Esate labai sąmoningi ir kuriate didelius planus.

Laiminga savaitės spalva. Žydra padės atsipalaiduoti, ramiau reaguoti į situaciją.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 9, 20, 33, 34 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Spontaniški žmonės, kurie išdrįsta eiti su jumis, nors ir nežino, kur link vedate.

TAURAS

Santykiuose būkite nuolankesni ir nuolaidesni. Venera kels pykčio bangas, tačiau Merkurijus atneš krūvą pinigų.

Pirmadienis. Nedraskykite šiandien akių, kitiems įrodinėdami savo teisybę. Nieko iš to nebus, tik prarasite jėgas, o paskui gailėsitės neapgalvotų žodžių.

Antradienis. Žmonės bus nusiteikę draugiškai ir noriai su jumis bendraus. Būkite atviri, leiskite netikėtumams jus surasti ir užkariauti. Įmanomos švelnios meilės akimirkos.

Trečiadienis. Nesiginčykite, nors partneris jus provokuos. Įveikite spontanišką norą atsikirsti. Jei tik įmanoma, mažiau bendraukite su juo ar ja, taip nesudarysite progų susikibti.

Ketvirtadienis. Jausitės labai stiprūs, tikėsite, kad jums pasiseks. Greičiausiai sudarysite puikų sandėrį. Tik nerizikuokite, nes tada galimi praradimai. Elkitės atsargiai ir apgalvotai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA