REKLAMA

10 įrodymų, kad esate tikras Liūtas

REKLAMA

Atrodo, tik dabar, rugpjūtį, prasidėjo vasara… Saulė įsirito į karštą Liūto ženklą, orai ir nuotaika pasitaisė. Šis Zodiakas tikrai moka mėgautis gyvenimo (ir vasaros) malonumais.

Jeigu gimėte tarp liepos 23 ir rugpjūčio 22 dienos, jūsų horoskopo ženklas yra Liūtas. Bet ar esate tas tikrasis, tipiškasis Ugnies stichijos atstovas? O gal daug ramesnis ir tylesnis, labiau primenate Vėžiukus? Pasitikrinkite.

1. Didelė širdis

Tikri Liūtai yra dosnūs ir rūpestingi, noriai padeda ne tik artimiesiems, bet ir visiems aplinkiniams, kuriems reikia pagalbos.

2. Pirmūnas

REKLAMA

Mėgstate kontroliuoti situaciją. Paprastai esate lyderiai iš prigimties, tačiau galite būti pernelyg valdingi. Kai prarandate kontrolę, jums sunku su tuo susitaikyti. „Arba bus taip, kaip aš noriu, arba nebus visai“, – kartais nemokate pralaimėti arba jums sunku priimti sprendimus, kuriuos pasiūlėte ne jūs.

3. Sąžininguolis

Dažniausiai sakote, kaip yra, nesistengiate pagražinti situacijos. Galite būti skaudžiai atviri. Retkarčiais jums reikėtų įtaisyti filtrą, kuris prasijotų pernelyg sąžiningą jūsų atvirumą. Teisybė yra gerai, bet nereikia jos kalti kaip vinies į kaktą.

4. Superlojalus

Nesvarbu, kas atsitiktų, ištikimai liekate šalia tų, kuriems rūpite ir kurie rūpi jums. „Gal kraujas ir svarbu genetikams, nustatantiems giminystės ryšius, bet ne jis, o lojalumas draugus paverčia artimiausiais žmonėmis“, – taip pasakytų tipiškas Liūtas. Esate ištikimas Zodiakas, rūpinatės mylimaisiais, kartais net per daug. Galite būti savininkiškas, nes pavydite jums svarbių žmonių kitiems ir siekiate juos kontroliuoti.

5. Kaip karalius

To iš jūsų niekas neatims, Liūto ženklo atstovų kraujyje glūdi karališkas pasitikėjimas savimi, orumas ir drąsa. Tik gal ne visiems Liūtams užtenka drąsos pripažinti tai turį?

6. Lašelis egoizmo

Kartais Liūtas būna toks pasitikintis savimi, kad aplinkiniams atrodo arogantiškas ar labai susireikšminęs.

7. Pozityvus

Tai vienas optimistiškiausių Zodiako ženklų. Liūtai visada stengiasi žvelgti į šviesiąją gyvenimo pusę.

8. Kantrybės nulis

Na, ne visai taip, bet tiesa ta, kad kontroliuoti mėgstantis Liūtas nemoka laukti. Jam norisi stumtelėti, pagreitinti įvykių eigą, o tai sukelia aplinkinių pasipriešinimą.

9. Užsispyrėlis

Gal tiksliau būtų sakyti – Liūtas atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų, čia jau niekas jo nesustabdys. Jis atkakliai siekia sėkmės. Tai  ir pasisekimas visuomenėje jam labai svarbūs.

10.  Ekstravertas

Tikras Liūtas paprastai yra ekstravertas. Tai yra žmogus, kuris drąsiai ir noriai bendrauja su žmonėmis, jam patinka tarp jų būti, drąsiai mezga pažintis, turi didelį draugų ir pažįstamų ratą. Liūtukams pasilinksminimų niekada nebūna per daug.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “10 įrodymų, kad esate tikras Liūtas” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA