REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 10–16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Griebkite meilės galimybes, kurias šią savaitę jums pasiūlys žvaigždės! Rimtai reikalai įsivažiuos nuo ketvirtadienio, kai Saulė įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių. Kuo originaliau sugebėsite elgtis, tuo seksualesni atrodysite priešingos lyties atstovams. Štai tokia paprasta taisyklė. Šeštadienį stosianti Mėnulio jaunatis Avino ženklo Tikros Meilės sektoriuje vienišiams padės užmegzti naujus santykius. O atgal judanti Venera pagelbės iš naujo atrasti gerų romantiškų dalykų, kurie padeda mums, žmonėms, jausti, kad esame gyvi, mėgautis gyvenimu.

Tauras. Ar esate pasirengę drebėjimui prilygstantiems pokyčiams meilės reikaluose? Ruoškitės. Šį antradienį galingasis Jupiteris, plėtros, sėkmės, laimės ir gerovės planeta, įeis į Tauro astrologinio būsto Romantikos sektorių. Jis čia lankosi po 12 metų pertraukos ir išbus iki kitų metų rugsėjo. Tai pats laimingiausias laikotarpis įsimylėti, jeigu esate vieniši. Jeigu turite porą, galbūt partnerį įsimylėsite iš naujo, atnaujinsite įžadus ar nuspręsite susilaukti kūdikio. Nesijaudinkite, jeigu iškart nepajausite pokyčių. Atminkite, jūsų ženklą valdanti Venera iki rugsėjo šeštosios dar juda atgal, todėl visi pokyčių procesai sulėtėję, bet neišvengiami. Neišvengiamai geri.

Dvyniai. Jums svarbu jausti partnerį, žinoti, kad meilės reikaluose jūsų smegenys dirba vienodai, galite susikalbėti, panašiai mąstote, vienas kitą netgi suprantate iš pusės žodžio. Nuo savaitės vidurio Visata suteiks jums progų įsitikinti, ar tikrai su mylimu žmogumi kalbate ta pačia kalba. Laukia rimtas pašnekesys, kuris leis pakelti bures ir įgyvendinti bendras svajones. Jausitės labai mylimi. Nuo šeštadienio abu suprasite, kad laikas susėsti ir galiausiai susitarti dėl abiem svarbaus reikalo. Greičiausiai pavyks priimti abiem pusėms priimtiną sprendimą.

Vėžys. Jeigu šią savaitę turėsite su partneriu susitarti dėl bendro reikalo, priimti svarbų sprendimą ar tiesiog jūsų laukia rimtas ir išsamus pokalbis apie jums svarbius dalykus, būtinai pasirinkite tam tinkamą laiką. Net nemėginkite to daryti savaitės viduryje, nes Merkurijus bus Neptūno opozicijoje. Galimi nesusikalbėjimai, nesusipratimai, netgi melas, galbūt pasinersite į iliuzijas, negebėsite pamatyti situacijos, kokia ji iš tiesų yra. Jau šeštadienį už bendravimą atsakingas Merkurijus bus jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektoriuje. Nesigailėsite, jeigu rimtą pokalbį nukelsite savaitgaliui.

REKLAMA

Liūtas. Tai jūsų savaitė. Liūtai, švieskite ir skleiskite šilumą. Venera vis dar keliauja jūsų ženklu įjungusi atbulinę pavarą, tačiau jums nereikėtų dėl to jaudintis. Jau šeštadienį stosianti Mėnulio jaunatis Liūte padės jums suspindėti visomis gražiausiomis spalvomis. Galėsite save pristatyti visiškai naujoje šviesoje, apžavėti aplinkinius. Jiems atrodysite labai patrauklūs. Nuotaiką gali sugadinti žmogus iš praeities, kuris norės sugrįžti į jūsų gyvenimą, tačiau jūsų tai nedomins.

Mergelė. Pagaliau atėjo ir jūsų valanda! Antradienį laimės planeta Jupiteris po dvylikos metų pertraukos įeis į jūsų ženklą. Iškart turėtumėte pastebėti pokyčius meilės ir santykių reikaluose. Vienišiams iki kitų metų rugsėjo galimos naujos ir prasmingos pažintys. Pajausite stebuklingą meilės jėgą, būkite tuo tikri. Turintiems porą, santykiai šiuo laikotarpiu nušvis naujomis ryškiomis spalvomis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA