REKLAMA

Zodiakų bendravimo menas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kiekvienas Zodiako ženklas atitinka savitą psichologinį asmenybės tipą. Natūralu, kad jų bendravimo stilius su kitais žmonėmis skiriasi.

AVINAS

Šis Zodiako ženklas būna labai impulsyvus ir temperamentingas. Avinai būna tokie emocionalūs, kad kartais jausmai liejasi per kraštus. Gana dažnai bendraudami jie būna gruboki, o įniršę visai nebesivaldo, nekontroliuoja savo žodžių ir veiksmų.

Tipiški Avinai dažnai konfliktuoja, lengvai netenka pusiausvyros ir savitvardos. Net vadovas, neatsargiai papriekaištavęs dėl vėlavimo į darbą, gali tapti Avino atakos taikiniu.

REKLAMA

Avino emocingumą papildo jo lojalumo stoka ir nesugebėjimas įsijausti, suprasti oponento.

Optimaliai Avinui tinka Šaulys, Vandenis, Dvyniai. Sunku bendrauti su Svarstyklėmis, Ožiaragiu ir Vėžiu.

TAURAS

Taurai būna ramūs ir netrikdomi. Nors jie nepriims kitų žmonių požiūrio, kuris skiriasi nuo jų asmeninio, išvesti iš pusiausvyros juos bus sunku. Tipiški Taurai atkakliai gina savo nuomonę, bet nekelia dėl to skandalų ir nesileidžia į konfliktus. Jeigu jie susiduria su emocingu asmeniu, savo užsispyrimu jį gali išvaryti iš proto.

Taurui optimaliai tinka Vėžys, Žuvys ir Ožiaragis. Sunku bendrauti su Vandeniu, Liūtu, Skorpionu.

DVYNIAI

Tipiški Dvyniai sugeba bendrauti lengvai ir nevaržomai. Jeigu nujaučia kokią nors naudą, jie gali su bet kokiu žmogumi surasti bendrą kalbą, prisiderinti prie jo nuotaikos ir troškimų.

Dvyniai negaili dėmesio bendraudami, pasako pašnekovui viską, kas tas nori išgirsti. Įsidėmėkite: kad ir ką jums sakytų Dvyniai, po pokalbio jie pasiliks prie savo nuomonės ir interesų. Po priekaišto, kad jie pasielgė ne taip, kaip buvo susitarta, Dvyniai suras daugybę pasiteisinimų.

Dvyniams optimaliai tinka Liūtas, Svarstyklės ir Vandenis. Sunku bendrauti su Mergele, Šauliu ir Žuvimis.

VĖŽYS

Vėžio kontaktai su kitais žmonėmis priklauso nuo jo nuotaikos. Per mėnulio pilnatį jis gali su įkvėpimu pasakoti apie viską, kas įvyko jo gyvenime, per jaunatį iš jo galbūt nepavyks išpešti nė žodžio. Visas jo iškalbingumas bus išgaravęs nežinia kur, o jis pats pavirs niūriu ir nuobodžiu pašnekovu. Jei būsite nusiteikę palaukti, tai po kelių dienų galėsite iš jo sulaukti naujos žodžių ir jausmų lavinos.

Vėžiui optimaliai tinka Mergelė, Skorpionas ir Žuvys. Sunku bendrauti su Svarstyklėmis, Avinu ir Ožiaragiu.

LIŪTAS

Liūtams nėra paprasta bendrauti su juos supančiais žmonėmis, nes jie visada ir visur stengiasi prastumti savo požiūrį, užimti lyderio poziciją. Nuolatinis autoriteto primetimas išvargina kitus. Visi, kurie būna lojalūs Liūtui, sulaukia jo palankumo, o tie, kurie nesutinka su žvėrių karaliaus nuomone, automatiškai priskiriami prie priešų grupės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA