REKLAMA

Kuriems ženklams atiteks laimingiausios kortos?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jupiteris šešiems Zodiako ženklams siūbtelės laimės ir sėkmės, ir dar pridės. Žodžiu, šiems  Jupiterio išrinktiesiems mažai nepasirodys. Kas pateko į palaimintųjų šešetuką?

Tiesą sakant, šiuo metu mažai kas galės skųstis, kad gyvenimas pablogėjo. Nesvarbu, ar jie bus tie laimingiausi šeši ženklai, ar tie likusieji, kurių nelaimingais irgi nepavadinsi. Visiems užteks sėkmingų atsitiktinumų, naudingų šansų ir geros nuotaikos.

Kitą savaitę, rugpjūčio 13-ąją, Saulė atsidurs palankiu aspektu Uranui, todėl visiems kils naudingų nuostabių idėjų, kurios gali vienaip ar kitaip pagerinti jų gyvenimą. Šeštadienį, rugpjūčio 15 dieną, stos Mėnulio pilnatis Liūte. Labai geras laikas pradėti kažką naujo, ypač meilėje.

AVINAS

REKLAMA

Jupiteris paliko jūsų ženklą. Tačiau ne tik jis padeda kurti žmogui savo laimę. Saulė, Uranas, Venera ir Mėnulis duos didelį energijos šūsnį ir padovanos daug galimybių – pradėti kažką naujo meilėje ar darbe.

Didysis laimės šansas. Ketvirtadienį, rugpjūčio 13 dieną, Saulė Liūte susijungs su Uranu. Šios planetos stovės palankiu aspektu Avino ženklui. Atrasite genialų sprendimą jums ramybės nedavusiai problemai. Galbūt ši idėja atrodys beprotiška, tačiau bus sėkminga. Jums pavyks daug pasiekti.

Naujos laimingos pradžios galimybė. Mėnulio jaunatis vyks Liūte, Avinui broliškame ženkle. Turėsite pakankamai ryžto ir drąsos siekti tikslų. Problemos bus tokios mažos, kad net sunku bus jas įžiūrėti, tiksliau, jų beveik neliks.

Šansai meilėje ir darbe. Saulė ir Venera apkabins jus draugiškame Liūte. Aplinkiniai vertins jūsų tiesumą, sugebėsite juos apžavėti. Žmonės norės su jumis būti, noriai leis laiką jūsų draugijoje.

TAURAS

Patekote tarp tų šešių laimingų išrinktųjų. Jupiteris dovanos jums daug daug džiaugsmo. Tiesą sakant, gyvenimas dabar jums atrodys toks lengvas kaip debesėlis vasaros danguje. Nutiks daug dalykų, kuriuos galima pavadinti laimingais atsitiktinumais. Juos surežisuos Jupiteris.

Laimė. Persmelks absoliutaus pasitenkinimo jausmas. Būsite dėkingi už viską, ką turite. Tokia nuostata padės jums daugiau laimėti, sulaukti dar daugiau dovanų iš gyvenimo. Jums nereikės nieko įrodinėti, būsite vertinami tokie, kokie esate. Sulauksite daugybės vertingų pasiūlymų.

Laimės akimirkos dabar… Saugiai jausitės savame pasaulyje su jums brangiais žmonėmis. Mėgausitės gyvenimu. Laimingas atsitiktinumas padės susitikti su žmonėmis, kurie jus palaikys ir skatins.

Ir per kitus ateinančius mėnesius. Sulauksite vis naujų galimybių ir progų. Svajonių pasiūlymai patys jus susiras, ypač nuo lapkričio 2 iki 20 dienos.

DVYNIAI

Kol Jupiteris jus palaikė, skridote per gyvenimą lengvai lengvai lyg drugeliai. Dabar patirsite spaudimą, patys dar jį pastiprinsite, nes norėsite būti linksmi, laimingi, mylėti gyvenimą. Pozityvus mąstymas yra gerai, bet tik ne tada, kai ignoruojami tikri jausmai. Pripažinkite visas savo emocijas, nes jas visas reikia išgyventi, o ne vaikiškai apsimesti, kad jų nėra. Būkite ištikimi sau, leiskite sau būti tokie, kokie esate. Tada viskas jums ims sektis, su Jupiterio pagalba ar be jos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA