REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 17-23 d.)

REKLAMA

Avinas

Jei sugebėsite būti „čia ir dabar“, jūsų lauks neįtikėtina savaitė. Išmėginkite ką nors naujo ir išlipkite iš savo komforto zonos, patys nustebsite, kiek daug malonaus jaudulio tai suteiks. Jei vis dar esate vieniši, nueikite į pirmąjį pasimatymą, net jei abejojate, ar tas žmogus jums patinka. Pasiruoškite būti nustebinti.

Tauras

Šiuo metu viltys, susijusios su meile, bus vis stipresnės, nes Jupiteris juda per jūsų penktuosius Tikrosios meilės rūmus. Panašu, šiuo metu jums kaip niekada reikia išsivalyti savo vidų, kuris trukdo džiaugtis meile. Nors šiuo metu situacija gali atrodyti beviltiška, nenusiminkite, greitu metu jus turėtų aplankyti tikra meilė.

Dvyniai

REKLAMA

Jei vis dar neradote savo antrosios pusės ir niekaip nenusprendžiate, ar užsiregistruoti pažinčių puslapyje, pats laikas pasakyti sau „taip“. Tai tobulas laikas pažintims, ypač užmegztoms internetu. Ženklai rodo, kad galite atnaujinti ryšius su buvusiu mylimuoju (-ąja) ir vėl pažadinti romantiškus jausmus.

Vėžys

Šią savaitę meilė gali kiek ir pasikandžioti… Penktadienį Saulė susidurs su Saturnu, kuris atsakingas už suvaržymus ir apribojimus. Saturnas juda per Tikrosios meilės sektorių, o Saulė šiuo metu yra už savivertę atsakingoje zonoje. Tai sunkus laikotarpis, kai kils abejonių, ar kada nors rasite tikrąją meilę. Jausite vidinį spaudimą būti su žmogumi vien todėl, kad nesijaustumėte vieniši, tačiau nepasiduokite šioms nuotaikoms ir nenuvertinkite savęs.

Liūtas

Romantiškiausia savaitės diena – trečiadienis. Galbūt išvyksite į romantišką kelionę dviese, tačiau siūlome rinktis šalį, kurioje abu esate buvę ir be galo norite ten sugrįžti. Neleiskite nereikšmingiems šeiminiams barniams sugriauti jūsų abiejų nuotaikos. Grėsmė rimtai susipykti ypač didelė bus penktadienį.

Mergelė

Prisiminkite tai, kas pozityvaus nutiko liepos pabaigoje. Tai gali būti finansinis sandoris ar pasisekimas asmeniniame gyvenime. Tikėtina, kad šią savaitę jus ir vėl aplankys sėkmė. Įdomiausia tai, kad, kas benutiktų, tai bus tarsi laimė „teatro užkulisiuose“. Galbūt nepastebima kitiems, tačiau jaučiama jūsų pačių. Nesijaudinkite – juk apie tai ir svajojote.

Svarstyklės

Trečiadienį jūsų neapleis pakili nuotaika, tad nepraleiskite progos ja pasimėgauti! Jei turite antrąją pusę, puiki proga išbandyti kažką naujo ir jaudinančio. Nebijokite eksperimentuoti, nes jus abu tai sužavės ir privers jūsų širdis plakti greičiau. Vienintelė bėda ta, kad penktadienį teks prisiminti, jog pramogos kartais gali labai brangiai atsieiti. Nepulkite plėšti banko, tiesiog tinkamai suplanuokite savo biudžetą.

Skorpionas

Puiki savaitė meilei ir romantikai. Jei esate įsimylėję, puikus metas aktyviam laisvalaikiui ir susitikimams su draugais. Gali būti, kad įsiliesite į naujos grupės ar organizacijos gretas, taip tik dar labiau praturtindami savo socialinį bendravimą. Jei vis dar nesutikote savo antrosios pusės, nemiegokite ir nepraleiskite pasitaikiusių progų pamilti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA