REKLAMA

Savaitės prognozė ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Visiškai normalu būti emocionaliems pirmadienį, juk jį valdo jausmingas Mėnulis. Daugiausia įtampos sukels šeima, tikėtini pykčiai ar susirėmimai. Pasakykite, kas guli ant širdies, kad ir kaip būtų sunku ištarti tuos žodžius. Tik tai padarę galėsite džiaugtis šia savaite. Antradienis ir trečiadienis bus ypač puikūs, galimi nuotykiai ir romantiški susitikimai. Savaitgalis bus gana ramus, bet kai kas ypatingo turėtų nutikti sekmadienį. Kai kas, ko ilgai laukėte ir tikėjotės, nukris jums tiesiai į rankas.

Laiminga savaitės spalva. Ruda padės tvirčiau jausti žemę po kojomis ir atlikti reikalus, būti dalykiškiems ir praktiškiems.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 11, 18, 44, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Tas, kuris linki jums gero, palaiko, bet ir geba išsakyti kritiką, kai to reikia.

REKLAMA

Tauras. Tiesiog paaiškinkite, kaip jaučiatės. Visiškai nesvarbu, kokio dydžio emocijos jus užvaldė, jūs mokėsite tai atskleisti kitiems įtikinamai, paprastai ir aiškiai. Sugebėsite perteikti, kokios mintys sukasi jūsų galvoje, nes turite didelių planų ateičiai. Galimas susirėmimas antradienį ar trečiadienį, tai sutrukdys jums atlikti darbus. Tačiau galiausiai jūsų žavesys ir gebėjimas aiškiai mąstyti padės įveikti sunkumus. Savaitgalį tikėkitės daug meilės ir romantikos. Tai padės staiga suvokti ir pajausti, koks gyvenimas yra gražus.

Laiminga savaitės spalva. Šią savaitę puoškitės gyvenimo džiaugsmą atspindinčiomis spalvomis – ryškiomis, šviesiomis, linksmomis.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 8, 19, 31, 32, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris palaiko jūsų idėjas, bet padeda į jas žiūrėti kritiškai ir skatina tobulėti.

Dvyniai. Pirmadienį galbūt paaiškės, kad kišenėse liko mažiau pinigų, nei tikėjotės? Tai gali sukelti įtampą ir tapti prastos nuotaikos priežastimi. Tiesą sakant, tai nėra pasaulio pabaiga. Tiesiog apkarpykite išlaidas, ir viskas bus gerai. Antradienį galimas puikus pokalbis su draugais, tai leis prisiminti, kaip gera su jais kartu leisti laiką. Artėjant savaitgaliui galimas kitas pokalbis su šeimos nariu, šis nebus labai linksmas. Tačiau savaitgalis, o ypač sekmadienis, bus puikus.

Laiminga savaitės spalva. Oranžinė suteiks jėgų, kurių reikės įveikiant nesėkmes ar nesutarimus.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 8, 11, 18, 25, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – kuris džiaugiasi jus matydamas ir moka matyti šviesiąją gyvenimo pusę.

Vėžys. Ši savaitė galėtų būti susijusi su naujomis pradžiomis, jei sau leisite sulaužyti senus įpročius ir sukurti naujų. Antradienį ir trečiadienį galbūt atrasite laiko įsigyti naujų drabužių ar aksesuarų ir kiek atšviežinti ar pakeisti įvaizdį. Kuo laisviau ir geriau jaučiatės su nauja apranga, tuo labiau pasitikintys atrodote, o tai padeda visose gyvenimo srityse. Artėjant savaitgaliui nuspręsite, kad atėjo laikas atnaujinti santykius su žmonėmis, kuriuos seniai matėte. Šeštadienį ir sekmadienį galite daug laiko praleisti kalbėdamiesi telefonu ar kitomis bendravimo priemonėmis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA