REKLAMA

Kaip pasitikėti kitais ir savimi?

REKLAMA

Bet kokių santykių pagrindas – pasitikėjimas. Be jo nebus nei meilės, nei draugystės, nei rūpestingo ir glaudaus ryšio su vaikais, tėvais, broliais ir seserimis.

Su laiku neigiamos patirties bagažas didėja, tenka patirti apgaulės ir išdavysčių, todėl pasitikėti tampa vis sunkiau. Tam reikia vis daugiau drąsos, tikėjimo kitais ir pasitikėjimo savimi.

 

Pasitikėjimas pagal psichologus

Tik kūdikiui gimus, svarbu suteikti jam saugumo jausmą. Mažasis jaučiasi saugiai, jei į jo signalus gimdytojai jautriai reaguoja, jei juo pasirūpina ir patenkina visus jo poreikius. Kai bent vienas žmogus nuolat  būna prie kūdikio, jis turi galimybę prie jo prisirišti, užmegzti santykį.

REKLAMA

Jei žmonės nuolatos keičiasi, vaikas negali išsiugdyti pasitikėjimo jausmo, jis jaučiasi nesaugiai. Net jei prie kūdikio būna tas pats žmogus, bet jo nuotaikos vis skiriasi, mažasis dar nesugeba jo emocijų atpažinti ir suspėti su jų kaita. Todėl irgi mažėja jo pasitikėjimas šalia esančia būtybe.

Blogiausiu atveju jau nuo pat mažens vaikas išsiugdo jausmą, kad šiuo pasauliu ir kitais žmonėmis negali pasitikėti. Kai su neigiama patirtimi susiduriame vėliau, turime daugiau žinių, patirties ir galimybių jas įveikti patys ar kreiptis pagalbos. 

Astrologijoje už pasitikėjimą atsakingas Neptūnas

Žvaigždžių mokslas teigia, kad už mūsų gebėjimą pasitikėti kitais ir savimi atsakinga  Neptūno planeta. Netinkama, nepalanki Neptūno padėtis gimimo horoskope gali būti atsakinga už žmogaus negebėjimą pasitikėti. Paprastai toks nei pats vertas pasitikėjimo, nei kitais pasitiki.

Astrologai sako, kad netinkama Neptūno padėtis, pažeistas Neptūnas reiškia, kad žmogus šiame pasaulyje nesijaučia saugiai. Blogai, kai Neptūnas išsidėstęs nepalankiai kitų svarbių planetų – Saulės, Mėnulio, Veneros ir Marso – atžvilgiu.

Kelias į sveiką pasitikėjimą pagal astrologus

Sunku gyventi, kai tave valdo nuolatinė baimė būti apgautam ir išduotam. Nesaugumo jausmas gali sukelti rimtų problemų, trukdyti džiaugtis gyvenimu, todėl tokiam žmogui greičiausiai prireiks psichoterapeutų pagalbos – atrasti ir mėginti suprasti savo nesaugumo priežastis.

Astrologai siūlo kiek kitokį būdą. Jie teigia, kad giluminis nesaugumo jausmas gali padėti atrasti kelią į visuotinį, Visatos pasitikėjimą. Kai žmogus nepasitiki žemėje vykstančiais reiškiniais, taisyklėmis, tada gali pasitikėti dangiškaisiais – tikėti aukštesne galia, angelu sargu, dievu.

Asmeninis horoskopas taip pat gali atskleisti, ar žmogus gali atstatyti, vystyti, stiprinti pasitikėjimo jausmą, ar ne. Jeigu vaikas auga šeimoje, kurioje jam garantuojamas saugumas, jo tėvai, kaip sakant, vykdo dangiškąjį planą. Tie, kurie to iš tėvų nesulaukė, dabar suaugę tegali jiems atleisti, nes praeities nebepakeisi.

Įdomiausia tai, kad žmogus, kuris stengiasi pasitikėjimo jausmą atstatyti ne su psichologų pagalba, o stipriai tikėdamas aukštesnėmis jėgomis, gali tai padaryti gana sėkmingai. Dangus, Visata, kosmosas suteikia mums palaikymą ir garantuoja saugumo jausmą, jei įveikiame savo baimes ir suprantame, kad šis pasaulis turi savo tvarką, yra dosnus ir jame visko pakanka visiems.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA