REKLAMA

Dangiški lieknėjimo receptai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Svajojate apie dailią figūrą? Prieš pradėdami laikytis pirmos pasitaikiusios dietos prisiminkite savo Zodiako ženklą ir pasidomėkite, koks liesėjimo būdas jums geriausiai tiktų pagal horoskopą.

AVINAS

Šio ženklo atstovai priskiriami Ugnies stichijai. Aštrus maistas gali jiems padėti greitai sudeginti nereikalingas kalorijas. Geriausiai tiktų vegetariški indų patiekalai. Jie padėtų efektyviai funkcionuoti visam organizmui. Vyšnios, salierai, melionai pagreitina medžiagų apykaitą. Iš įvairių fizinio krūvio variantų Avinui geriausiai tiktų jodinėjimas ir baseinas.

TAURAS

REKLAMA

Gimę po šiuo ženklu garsėja alkoholio pomėgiu. Sumažinkite suvartojamų alkoholinių gėrimų dozes – tai bus svarbiausias žingsnis siekiant geros fizinės kūno formos. Griežtos dietos Taurui netinka. Veiksmingiausias būdas jam suliesėti – sunkioji atletika. Jis gali užsiimti Rytų kovos menais, lankyti jėgos treniruotes. Ir trokštamas rezultatas bus greitai pasiektas.

DVYNIA

Šio ženklo atstovams yra artima Oro stichija. Jiems geriausia bėgioti, važinėti dviračiu arba plaukioti baseine. Pasilinksminimus mėgstantys Dvyniai gali lankyti šokių kursus. Jiems svarbu išbraukti iš savo mitybos cukrų ir druską.

VĖŽYS

Vėžys priklauso Vandens stichijai. Jis mėgsta saldumynus. Šis pomėgis gali nepastebimai sugadinti jo figūrą. Pirmiausia būtina visam gyvenimui išbraukti iš valgiaraščio pyragaičius ir ledus. Dar svarbiau nustoti naudotis maistu kaip nusiraminimo po patirto streso forma. Vėžiui liesėti reikia pradėti nuo savo dvasinės būsenos ir išmokti kontroliuoti savo emocijas. Bėgimo takelis padės ne tik nusimesti nereikalingus kilogramus, bet ir atgauti vidinę pusiausvyrą.

LIŪTAS

Šio ženklo atstovai iš prigimties būna linkę konkuruoti ir sportuoti. Jie gali rungtyniauti patys su savimi. Pirmiausia Liūtui būtina atsisakyti alkoholio ir saldumynų. Po to galima pasirinkti tinkamą fizinį krūvį, priklausomai nuo nuotaikos. Liūtas turi nuolat judėti.

MERGELĖ

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta miltinius gaminius. Kad atsikratytų nereikalingų kilogramų, Mergelei reikia paprasčiausiai atsisakyti šių „pagundų“. Cholesterolis – dar vienas didelis jos priešas. Ji gali maitintis kelis kartus per dieną mažomis porcijomis. Mergelės nemėgsta sportuoti ir mankštintis, tačiau ilgi pasivaikščiojimai savo malonumui gali joms patikti. Dar vienas puikus būdas suderinti malonumą su nauda – namų tvarkymas. Tai vienas mėgstamiausių Mergelės užsiėmimų.

SVARSTYKLĖS

Šio ženklo žmonės gali būti labai neatsakingi mitybos atžvilgiu. Jie maitinasi nereguliariai, todėl jų svoris gali smarkiai svyruoti. Įgauti puikias kūno formas Svarstyklėms padės griežtas mitybos grafikas. Svarbu maitintis tris kartus per dieną tuo pačiu laiku ir gerti daug vandens. Svarstyklėms tiks komandinės sporto rūšys, pavyzdžiui, krepšinis, beisbolas.

SKORPIONAS

Gimusiems po šiuo ženklu tiks mažo kaloringumo produktai: vyšnios, arbūzai, salierai, obuoliai, morkos, špinatai. Skorpionams patinka egzotiški patiekalai. Kinų virtuvė gali tapti naudingu atradimu. Jiems svarbiausia yra kontroliuoti aliejaus ir sviesto kiekį. Šokiai ir Rytų kovos menai – puikus variantas kūno grakštumui ir lankstumui palaikyti. Dar vienas efektyvus ir naudingas būdas suliesėti Skorpionui yra seksas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA