REKLAMA

Auksinis Mėnulis grąžins mums laimę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kitą šeštadienį, rugpjūčio 29 dieną, stos Mėnulio pilnatis Žuvyse. Šis sielą nuskaidrinantis arba auksinis Mėnulis gali jus užburti, iš gyvenimo iššluoti rūpesčius ir nesutarimus.

Šią dieną atidžiai stebėkite savo mintis, nes skaisčiai naktyje švytintis dangaus kūnas padės susisiekti su savo sielos gelmėmis, leis atsijoti pelus nuo grūdų, atskirti, ko jums iš tiesų reikia, o ko vertėtų atsisakyti. Todėl labai svarbu tam iš anksto pasiruošti, „nusireguliuoti“ savo mąstymą, kontroliuoti mintis.

Per šią savaitę kasdien atraskite bent kelias minutes ir pasėdėkite ramiai – prie upės ar tiesiog atsisukite į langą ir stebėkite dangų. Įsiklausykite į save, pasiruoškite išgirsti, ką jūsų siela ar širdis ketina jums pasakyti.

AVINAS

REKLAMA

Kaip pasiruošti? Stebėkite savo mintis ir įsivaizduokite, kad jos yra svečiai, kurie dabar išvyksta iš jūsų namų. Kas jumyse liko, kokios mintys tarsi prisiklijavo prie sąmonės ir neduoda ramybės? Dabar taps aiškiau, kur iš tiesų slypi jūsų problema.

Kaip Mėnulis padės atsikratyti rūpesčių? Jausmai jus tarsi užpuola, užvaldo spontaniškai. Giliai tūnojęs pyktis, nerimas, nusivylimas ima ir užlieja tarsi vandenyno banga. Ši Mėnulio pilnatis padės išsivaduoti iš įtampos, kurią kelia šie jausmai. Dabar aiškiai jausite, ką turite daryti, kas jums bus naudinga, kas gali padėti.

Pilnatis Žuvyse jus tarsi išvaduos nuo vidinio nerimo, padės atsiverti ir priimti kitų žmonių jausmus. Dabar suprasite, ką jie jaučia, kas juos trikdo, skaudina. Tai padės jums užčiuopti savosios problemos esmę. Viskas taps įmanoma, ypač rugsėjį, kai Marsas ir Vera atsistos palankiu jūsų ženklui aspektu. Galite sudaryti puikų sandorį, kuris atneš jums daug pinigų. Iki rugsėjo 17 dienos jums šioje srityje talkins Merkurijus.

Kas sugrąžins gyvenimo džiaugsmą? Jausitės pakylėtai, būdami tarp jums artimų ir brangių žmonių. Net kolegos džiugins, jus sies stiprus tikėjimas bendra ateitimi. Tai leis vėl visa širdimi džiaugtis gyvenimu.

TAURAS

Kaip pasiruošti? Prieš akis pasidėkite žmonių, kurie jums kelia rūpesčių, nuotraukas. Arba apmąstykite situacijas, kurios jums kelia baimę, vargina, pykdo. Atraskite laiko pabūti vienumoje ir leiskite sau įsivaizduoti, kaip galėtumėte jų atsikratyti. Esate savo minčių šeimininkas, taigi fantazijai ribų nebus, jei patys jų nesukursite. Vadinkite tai išsilaisvinimu arba meditacija.

Kaip Mėnulis padės atsikratyti rūpesčių? Mėnulis Žuvyse leis pajausti vidinę ramybę. Jus užlies jaukus, raminantis pasitenkinimo jausmas. Praeities išgyvenimai, skausmas, pyktis, nusivylimas dings it paspaudus mygtuką „trinti“. Jausitės lyg savyje būtumėte atradę sielos namus. Būsite stiprūs ir kupini vilties.

Nebekovosite su gyvenimu, aplinkybėmis, žmonėmis… Jausite, kad dabar turite atleisti ir paleisti. Palikti už nugaros visa, kas jus smukdo, tempia žemyn, gąsdina. Ši Mėnulio pilnatis jums bus labai palanki, nes padės nujausti, ką turite daryti, kad išsivaduotumėte nuo jus kankinančių problemų. Jupiteris sukurs jums daug laimės akimirkų ir padės įgyvendinti, ką sumanėte.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA