REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 24–30 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Nuo ketvirtadienio jums itin seksis perteikti mintis ir bendrauti su artimu žmogumi. Taigi pasistenkite svarbius pokalbius perkelti į antrą savaitės pusę. Jei dabar dviese bandote priimti svarbų sprendimą dėl santykių ar ieškote abiem priimtinos išeities iš tam tikros situacijos, pastebėsite, kad tada bus daug lengviau suprasti mylimo žmogaus požiūrį. Jums taip pat bus daug lengviau leistis į kompromisus. Pagirtina!

Tauras. Nuo ketvirtadienio meilės gyvenimas tiesiog sužydės. Pirmiausia, jūsų Tikros meilės sektoriuje susitiks Saulė ir Jupiteris. Jie garantuos neįtikėtinai sėkmingą širdies reikalų eigą. Jei to atrodo negana, tą pačią dieną Merkurijus atsistos palankiu kampu Saturnui jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje. Kai Merkurijus ir Saturnas draugauja, tokiu metu priimti sprendimai atlaiko laiko išbandymus. Dabar pokalbiai su mylimu žmogumi bus prasmingi ir reikšmingi.

Dvyniai. Šią savaitę svarbiausi bus santykių reikalai. Ketvirtadienį jūsų ženklą valdantis Merkurijus įeis į santykius globojantį Zodiaką – Svarstykles, taip pat į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių. Galvosite ir kalbėsite vien tik apie meilę, jausmus, santykius. Jeigu susitikinėjate su nauju žmogumi, iškils būtinybė pasikalbėti apie jūsų bendrą ateitį. Jei esate vieniši, dabar tinkamas laikas eiti ar kviesti į pasimatymus. Su nauju pažįstamu galite iškart pajausti bendrystę ir nenustoti kalbėti per visą naktį.

Vėžys. Meilės reikaluose šią savaitę bus svarbus jūsų bendravimo stilius. Antroje savaitės pusėje jausitės tvirčiau, labiau pasitikėsite savimi, todėl išdrįsite pasakyti, ką jaučiate. Nesišalinsite svarbių pokalbių, nevengsite jautrių temų. Dabar užmiršite kuklumą ir stengsitės su partneriu ar jums svarbiu asmeniu aptarti, kas abiem rūpi. Taip pat įmanoma, kad pagelbėsite mylimam žmogui vertingu patarimu, jei jis abejos, kokį sprendimą reikėtų priimti.

REKLAMA

Liūtas. Pasinaudokite nauja aktyvumo banga, kuri jus užlies nuo ketvirtadienio. Pakrutinkite smegenis, dabar tiesiog kalbantis su partneriu, nefiltruojant ir necenzūruojant minčių gali iššokti vertingų idėjų. Jos bus svarbios jūsų santykiams. Taip pat šis laikas tinkamas su mylimu asmeniu sudaryti sutartis ar jas pasirašinėti. Savaitgalį galite išgirsti gerų žinių apie pagausėjusias jūsų ir partnerio pajamas arba sėkmingą investicijos eigą.

Mergelė. Šią savaitę ypač bus svarbūs meilės reikalai. Patys gana jautriai į juos reaguosite. Savaitės viduryje galbūt jausitės tvirtai ir sugebėsite partneriui ar kandidatui į šį postą pasiūlyti tokį santykių modelį, apie kurį seniai svajojote. Jei esate šviežiai įsimylėję ar tvirtai ir užtikrintai jaučiatės dėl vienas kito meilės, dabar jausite, kad reikalai tarp jūsų gali pasiekti tobulą santykių stadiją. Toks mąstymas savaitgalį gali jums suteikti palaimą ar nusivylimą. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA