REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šios savaitės pradžioje dėmesio centre būsite ne jūs, o kitas jums svarbus žmogus. Paaiškės, kad jam reikės daugiau jūsų paramos ir pagalbos, nei manėte. Kai šis asmuo atsivers, jus gali prislėgti jo potyriai ar jausmai. Taip bus todėl, kad jums iš tiesų rūpi situacija, kurioje atsidūrė jums brangus žmogus. Esate puikūs klausytojai ir lojalūs draugai. Vis dėlto savaitės viduryje suvoksite, kad negalite pernelyg į tai įsijausti, nes neturite galimybių kontroliuoti situacijos ar jos keisti. Šį savaitgalį padarykite sau ką nors gero, pasilinksminkite. Taip bent šiek tiek prasiblaškysite.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės lengviau priimti dalykus, kurių negalite pakeisti, matyti aiškiau, jaustis ramiau ir labiau atsipalaiduoti.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 9, 23, 34, 45, 47 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus, kuris sunkiomis akimirkomis įkvepia jums drąsos.

REKLAMA

Tauras. Savaitė prasidės gana įvairių emocijų paradu. Būsite kiek savininkiški ir aistringi. Pokyčiai jums sukelia keistus jausmus. Kad ir kas nutiktų, žinokite, visi pasikeitimai, vykstantys jūsų gyvenime, – tik į gera. Visiškai nėra reikalo nerimauti dėl pasirinkto kelio. Optimizmo ims daugėti nuo penktadienio, jo pakaks visam savaitgaliui. Žinoma, pokyčiai siejasi su naujais ir nepažintais dalykais, tai truputėlį gąsdina. Geriausi dalykai gyvenime visada iš pradžių išgąsdina. Mums reikia laiko juos suvokti ir priimti.

Laiminga savaitės spalva. Vilkėkite geltonus drabužius. Jie įkvėps drąsos ir didins gyvybingumą. Taip pat rinkitės geltoną, jei laukia svarbus pokalbis.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 8, 9, 12, 23, 31 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus, kuris moka laiku ir vietoje pajuokauti. Jis sugeba jus pralinksminti.

Dvyniai. Savaitę pradėsite su nauja energijos banga. Matysitės su daugybe žmonių. Vis kažkur eisite, skubėsite, bendrausite. Tačiau pasirūpinkite, kad savaitės viduryje atrastumėte bent šiek tiek laiko atsikvėpti. Pokalbiai irgi reikalauja energijos, todėl pabūkite šiek tiek tyloje, atgaukite jėgas. Savaitgalį tikėkitės draugo skambučio. Jis ar ji paprašys paslaugos. Tai gali būti tikras iššūkis, bet visai smagus.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite padidinti savo šansus meilės srityje, dėvėkite raudonus drabužius.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 16, 21, 22,39 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus, kuris yra linksmo ir optimistiško būdo. Jis ar ji visada sugeba jus prajuokinti.

Vėžys. Jeigu savaitės pradžioje jūsų ar artimųjų namuose kils drama, geriausias sprendimas šįkart – pabėgti. Tegu kiti išsisprendžia savo problemas. Vis dėlto dramos atgarsiai gali jus paliesti trečiadienį arba ketvirtadienį. Geras draugas pateks į situaciją, kai reikės jį ar ją guosti. Tik jūs sugebėsite draugą nuraminti. Ak, tie draugai, tokie kartais būna keisti, bet taip gera juos turėti, ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA