REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

2015 metų rusėjo mėnesį Avinas kaip paprastai bus užsispyręs ir atkakliai gins savo teises. Jis tvirtai laikysis savo, nepaisydamas, kad jo nuomonė ne visada gali būti teisinga. Aplinkiniams teks nusileisti jo spaudimui, nors vėliau jie dėl to gailėsis.

Gyvenimo draugas Aviną nustebins jam maloniais poelgiais. Jo laukia daug romantiškų momentų ir net mielų dovanėlių. Darbe jis gaus naujų užduočių ir pasiūlymų. Atsisakyti neverta, nes iš to ateityje jis galės daug išlošti ir pasipelnyti.

Nepatartina susikoncentruoti į problemas, nes tai tik atims per daug jėgų ir energijos. Rugsėjo mėnesį daugumos problemų Avinui nepavyks išspręsti pačiam. Todėl jam derėtų verčiau atsipalaiduoti, dažniau ilsėtis gamtoje ar leisti laiką su šeima.

REKLAMA

Palankios rugsėjo dienos: 1, 6, 8, 14–17, 24–26.
Nepalankios rugsėjo dienos: 2, 4, 10, 18.

TAURAS

2015 metų rugsėjį Taurui nepatartina drastiškai keisti gyvenimo būdo, darbo ar imtis naujų projektų. Visa, kas nauja bus pradėta rudens pradžioje, atneš nusivylimą ir nesėkmę.

Rugsėjis Taurui bus puikus metas dideliems pirkiniams, kurie buvo planuojami jau seniai. Šeimoje kils nesutarimų veikiausiai dėl jo kaltės, geriau bus jų neeskaluoti ir palaukti, kol audros nurims, ir pačiam atsiprašyti.

Taurui atsivers palankių galimybių pasilypėti karjeros laiptais, svarbiausia nekišti nosies ne į savo reikalus ir nesileisti į konfliktus su bendradarbiais, tada sėkmė jam bus garantuota. Jis gali sulaukti pripažinimo, apdovanojimo ar premijos.

Palankios rugsėjo dienos: 1, 9, 15–19, 24, 26, 28.
Nepalankios rugsėjo dienos: 2, 8, 10–12, 20, 21.

DVYNIAI

2015 metų rugsėjį Dvyniams patartina neplepėti, ko nereikia, ir apskritai stengtis laikyti liežuvį už dantų, nes per jį gali patirti daug nemalonumų. Dėl nedraugiško ir varginančio pokalbio darbe gali kilti rimtas konfliktas, kuris gerokai sugadins nuotaiką. Dvyniams atrodys, kad gyvenimas prabėga pro šalį, nors tuo metu jis bus kupinas įvairiausių įvykių.

Rugsėjį Dvyniams pasitaikys šansas pradėti naują produktyvų projektą, tačiau dėl savo tingumo jie veikiausiai praleis jį nepastebėtą arba nesiryš jo imtis.
Iš prigimties romantiškiems Dvyniams rudens pradžioje seksis meilės srityje. Jie patirs daug malonių akimirkų su brangiu žmogumi. Jų širdies reikalai jiems bus svarbesni už darbą ir kitus rūpesčius.

Palankios rugsėjo dienos: 2, 7, 9, 11–16, 19, 22–25, 29.
Nepalankios rugsėjo dienos: 1, 5, 10, 18, 21.

VĖŽYS

Vėžys rugsėjo mėnesį nukentės dėl savo polinkio greitai įsižeisti ir ilgai pykti. Jo nesugebėjimas lengvai atleisti už nuoskaudas ir susitaikyti iškels grėsmę karjerai. Vėžiui reikia padirbėti su savimi ir suvokti, kad tik jo paties kompleksai verčia jį būti įtariam ir įsižeisti dėl smulkmenų. Be to, jam būtina pasistengti neapkrauti savo problemomis draugų ir artimųjų. Jiems nereikalinga informacija apie jo nuoskaudas, juo labiau kad ir padėti jie niekuo negalėtų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA