REKLAMA

Kaip Merkurijus taisys mūsų klaidas?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Už bendravimą atsakingas Merkurijus penktadienį, rugpjūčio 28 dieną, pereina iš kritiško Mergelės ženklo į švelniąsias Svarstykles. Retai kada šios planetos poveikis mums būna toks vientisas. 

Merkurijus apytiksliai savaitę išbūna viename ženkle, o tada pereina į kitą. Tačiau šįkart palankiu jo, įsikūrusio Svarstyklėse, poveikiu galėsime džiaugtis daug ilgiau – iki pat lapkričio 2-osios. Mūsų santykius su mylimaisiais, šeimos nariais, giminaičiais ir draugais persmelks naujas darnos pojūtis, o kai kuriuos aplankys ilgai lauktas susitaikymas.

Kai ims valdyti šis santykių gydytojas, įsivyraus taika ir ramybė, kurią mums dovanos žvaigždės. Mes patys taip pat turėsime sąmoningai puoselėti jausmus, dėti pastangas, kad šią atmosferą išsaugotume, bet dabar mums tai seksis lengviau. Bendravimo trukdžių trumpam gali atsirasti nuo rugsėjo 18 iki spalio 9 dienos, kai Merkurijus judės atgal.

AVINAS

REKLAMA

Merkurijus atsistos priešais jūsų ženklą, tai nėra palanki padėtis, nes ji kels jums streso. Jeigu neįjungsite stabdžių ir, kaip jums įprasta, kalbėsite tiesiai ir elgsitės spontaniškai, galimi ginčai, kurie paliks nemalonių nuosėdų. Tačiau Avino ženklo atstovams irgi teks paragauti Merkurijaus stebuklo. Ši planeta jums suteiks drąsos, jėgų ir sėkmės, kad galiausiai pasiektumėte tikslą, o tada galėtumėte nurimti ir atsipalaiduoti.

Merkurijaus dovanos. Jums būdinga nekantrų nervingumą pakeis atsipalaidavimas. Dabar mokėsite klausytis, leisite kitiems išsikalbėti, anksčiau nesugebėdavote arba  tai pareikalaudavo per daug pastangų. Tai teigiamai paveiks partnerį ir aplinkinius, kurie dažnai kentėdavo nuo jūsų nuolatinės nuotaikų kaitos ar teisuoliškumo. Dabar į visus jūsų santykius sugrįš taika ir ramybė. Už savo atvirą ir nuoširdų būdą sulauksite aplinkinių meilės. 

Merkurijaus trukdžiai. Nuo rugsėjo 18 dienos, kai Merkurijus ims judėti atgal, galite suardyti naujai santykiuose įsivyravusią harmoniją. Jūsų polinkis perdėti, neiti į kompromisus padeda greitai susirasti priešų. Galite tapti tikrais rėksniais, greitai supykti ir kitus nuteisti, paprastai tariant, pasiduoti senoms silpnybėms.

Avino laimė. Merkurijus padės surasti ne tik tinkamus žodžius, bet ir apdovanos jausmais, padėsiančiais su partneriais, šeimos nariais džiaugtis harmoningais santykiais. Dabar arti prisileisite jums brangius žmones ir jiems plačiai atversite savo glėbį, kaip ir pritinka jūsų būdui. Su jumis bus gera, jūsų artimieji ir mylimieji galės leisti prabangą būti savimi, jaustis mylimiems, apsuptiems jūsų dėmesio ir rūpesčio.

TAURAS

Merkurijus nebus jūsų atžvilgiu nusiteikęs labai šiltai, vis dėlto pajausite teigiamą,  raminantį jo poveikį per jums draugiškus ir artimus žmones. Jie labai gerai jausis jūsų draugijoje.

Merkurijaus dovanos. Dabar itin išryškės jūsų užsispyrimas. Jeigu jums labai sunku išsižadėti savo įpročių ar nuomonės, bent jau pasistenkite nesiginčydami ramiai išklausyti, ką mano kiti. Tai teigiamai paveiks santykius, padės išsaugoti draugystę. Dabar gali pavykti užmiršti seną ginčą su šeimos nariu. Jei pavyktų, tai jums būtų didelė pergalė prieš save.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA