REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 31–09 06 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu turite porą, tikėtina, savaitės pradžioje iš brangaus žmogaus sulauksite kažko, ko ilgai laukėte. Tai greičiausiai bus ne materiali dovana, o žinia ar net prisipažinimas jausmuose. Savaitgalį Venera galiausiai ims judėti tiesiai jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Taigi visas meilėje gautas ir išmoktas pamokas dabar galėsite taikyti praktiškai, ir labai sėkmingai.

Tauras. Mažiausia, ko dabar jums reikia, – prašyti draugo patarimo meilės reikaluose. Nors ji ar jis norės jums gero, bet jų mintys tik supainios, o ne padės situaciją matyti aiškiau. Verčiau pasikliaukite nuojauta, tarkitės su savimi, ypač sekmadienį. Tada jūsų ženklą valdanti planeta Venera vėl pradės judėti tiesiai. Valio!

Dvyniai. Pirmadienį daugiausia dėmesio reikalaus kasdieniai darbai, tačiau jau antradienį ir trečiadienį vienišiai turės ką veikti, teks daug bendrauti. Turintieji porą jausis gerai, jei galės laiko skirti mylimiems žmonėms. Darbo savaitės pabaigoje reikės pasukti galvą, kad geriau suvoktumėte, kas vyksta jūsų santykiuose. Savaitgalis bus kupinas emocinių pakilimų ir nuosmukių, aistros ir jaudulio. Bus tikras beprotnamis, bet jums tai patinka.

Vėžys. Vienišiai pirmadienį turi nesnausti, imti veikti. Ką dabar pasieksite, greičiausiai išlaikysite ilgam. Savaitės viduryje jūsų laukia iššūkis. Ar sugebėsite suderinti skirtingus požiūrius, priimti kitą nuomonę? Tai bus svarbu tiek bendraujant su mylimaisiais, tiek su visais aplinkiniais žmonėmis. Tai, kaip dabar sugebėsite reaguoti, pozityviai ar pesimistiškai mąstyti, turės įtakos jūsų ateičiai. Savaitgalis bus emocingas, tiesiog leiskite jausmams išsilieti, prisipažinkite, ką jaučiate, arba pasakykite, kad kitas žmogus iš jūsų nieko nesitikėtų, nes negalite jam atsakyti tuo pačiu. Šį savaitgalį mylėkite savo kūną ir sielą, palepinkite save.

REKLAMA

Liūtas. Laikas atidaryti šampano butelį ir švęsti. Šią savaitę jūsų ženkle atbulai judėjusi Venera vėl ims keliauti per dangų tiesiai. Tai nutiks savaitgalį, bet jau pirmomis savaitės dienomis jusite ore tvyrančią permainų nuojautą. Antradienį Marsas ir Venera susitiks jūsų ženkle, o tai jums garantuos karštas romantiškas nuotaikas. Visi Liūto ženklo atstovai turėtų pajausti, kad jų nuotaika vėl taisosi, gyvenimas tiesiog gražėja akyse.

Mergelė. Savaitės pradžioje bus sunku vertinti santykių situaciją, nes Saulė, esanti jūsų ženkle, bus opozicijoje iliuzijų ir sapnų planetai Neptūnui. Jis tarsi debesimis uždengs jūsų regėjimo lauką. Galbūt jums reikės nusiimti rožinius akinius ir pasižiūrėti į meilės reikalus realiau? Kai kuriems to užteks. Laimei, reikalai ims taisytis jau savaitgalį, ypač vienišoms Mergelėms. Tos, kurios kentėjo dėl netikusio ryšio, dabar atras jėgų ir drąsos jį nutraukti.

Svarstyklės. Šią savaitę turėsite progų švęsti. Savaitgalį jūsų ženklą valdanti Venera ims judėti į priekį, nes nuo liepos pabaigos ji ropojo Zodiake atbula. Tai pagyvins jūsų socialinį gyvenimą, vėl imsite daugiau bendrauti. Jei pastaruoju metu nesijautėte mylimi, dabar pats laikas pagalvoti, ką turėtumėte keisti savo gyvenime, kad vėl galėtumėte džiaugtis meile ir santykiais. Jau nuo antros savaitės pusės pasistenkite daugiau bendrauti, dalyvauti įvairiuose renginiuose ir vakarėliuose, taip padėsite sau susipažinti su naujais nuostabiais žmonėmis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA