REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Visas jūsų sunkus darbas, visos pastangos dabar ims duoti vaisių. Kurį laiką jums galėjo atrodyti, kad nepavyks, tačiau valios jėga sugebėjote pasiekti, ko norite. Jūs turite nuostabią savybę – tikslo išsipildymą laikote tiesiog neišvengiamybe. Puikią šio tikėjimo iliustraciją pamatysite trečiadienį ir ketvirtadienį. Žmonės patys ties jums ranką pasirengę padėti. Jums beliks susigalvoti naujų iššūkių, galite juos pradėti planuoti penktadienį ir skirti tam visą savaitgalį. Ir žinote ką? Tai tėra didelės ir nuostabios kelionės pradžia.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna jus nuramins, padės į dalykus pažvelgti iš kitos perspektyvos. Mėlyna spalva taip pat leis jausti didesnį pasitenkinimą savimi ir pasauliu.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 21, 30, 32, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – kuris sako, ką jaučia. Tai jus gerai veikia.

REKLAMA

Tauras. Pirmadienis, atrodytų, netinkama diena romantiškiems pasimatymams, nes juk tik pradedame darbo savaitę, dėliojamės susitikimus. Tačiau žvaigždės sako, kad laikas romantikai dabar labai tinkamas. Netgi kasdienybė darbe nebeatrodys tokia nuobodi, viską seksis padaryti greičiau, tai teiks daugiau pasitenkinimo. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio jums pažadėta aistra, intensyvūs ir gilūs jausmai, pavydėtinas intymumas. Būkite tikri, kad turėsite su kuo išnaudoti šį palankų laiką. Vienišiams tikėtinos naujos pažintys, greičiausiai savaitgalį. Būsite kupini žavesio, trauksite žmones, bet ir patys nesnauskite.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės laikytis neutraliai, jei reikės atsitraukti, išlaikyti atstumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 19, 22, 23, 31, 33, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – kuris sugeba matyti žaviąją ir šviesiąją gyvenimo pusę, kad ir kas nutiktų.

Dvyniai. Savaitės pradžioje galite jausti sumaištį, nes galvą pramuš didelės idėjos. Vietoj to, kad plepėtumėte su kitais, norėsite atsitraukti ir leisti sau pasvajoti, pamąstyti, kaip tas idėjas įgyvendinti. Tai ypač taps aktualu savaitei įpusėjus. Labai gerai, tik paaiškinkite kitiems, kodėl atsitraukiate. Kai kurie gali ir nesuprasti, nes visada noriai skiriate jiems laiko ir dėmesio. Nieko tokio, turite teisę savo laiką naudoti kaip tinkami. Artėjant savaitgaliui vėl būsite nusiteikę daugiau bendrauti.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna jus nuramins, leis reikalus tvarkyti dalykiškiau, atidžiau stebėti aplinką.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 12, 23, 34, 40, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – kuriam svarbu draugiškai nusišypsoti.

Vėžys. Savaitės pradžioje turėsite minčių, kaip viskas turi vykti, o jums svarbus žmogus tai matys kitaip. Tą patį dalyką vertinsite labai skirtingai. Dabar iš tiesų sunku pasakyti, kuris teisus, o kuris klysta. Nesistenkite daryti išankstinių išvadų, ypač savaitės viduryje. Jūsų abiejų ketinimai geri, bet nesilaikykite įsikabinę savo pozicijos. Verčiau išeikite kartu pasivaikščioti, pasikalbėkite. Tam tinkamas penktadienis ir šeštadienis. Juk pasaulis tiek daug jums gali pasiūlyti, nusiteikite priimti jo grožį bei nuotykius ir neapsiribokite mažu langeliu, per kurį žiūrite į aplinką ir žmones. Kuo patys viduje labiau nurimsite, tuo daugiau ir įvairių garsų išgirsite, tada gyventi taps daug įdomiau.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA