REKLAMA

Rugsėjo meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Rugsėjį Avino ženklo atstovams meilė tvyros ore. Temperatūra širdies reikalų departamente smarkiai įkais. Jau pačiomis pirmomis mėnesio dienomis jausite visišką pusiausvyrą, žvaigždės subalansuos jūsų vyrišką ir moterišką energijas. Jeigu turite partnerį, būsite nusiteikę švęsti – ką, čia jau spręsti jums. Atrasite naujų būdų, kaip tapti dar artimesniems. Tik labai atidžiai rinkitės žodžius, nes visai netyčia užminsite partneriui ant nuospaudos. Rugsėjo 8 ir 9 dienomis būkite itin atsargūs. Nuo šio mėnesio vidurio vieniši Avino ženklo atstovai turės galimybę atversti visiškai naują puslapį santykiuose. Mąstykite strategiškai, truputėlį susiimkite, sutelkite jėgas, elkitės organizuotai, o ne laukite, kol kas nors įdomaus pasirodys horizonte. Rugsėjo 17-ąją su jums brangiu žmogumi pasidalykite slapčiausiomis svajomis. Nors komunikacija gali strigti rugsėjo 23–24 dienomis, stenkitės būti nuoširdūs ir kiek įmanoma švelnesni, tada gausite, ko norite. Rugsėjo pabaigoje emocijos kunkuliuos, tačiau suprasite, kad kartu esate stipresni nei pavieniui.

TAURAS

Šio ženklo atstovai žino, kaip mylėti. To juos moko ženklo valdovė Venera. Rugsėjo mėnesį aplinkiniai atspindės jūsų gebėjimą mylėti. Patys nustebsite, kaip lengvai gebate atverti širdį, kai šalia yra jums brangus žmogus. Rugsėjo 8 ir 9 dieną reikalai miegamajame stipriai įkais. Maždaug 13–14 šio mėnesio dieną turėsite galimybę apkalbėti, kur link juda jūsų santykiai. Ar jus tai tenkina, ar norite kažko daugiau? Dabar sulauksite partnerio supratimo ir palaikymo. Tačiau nesistenkite pernelyg atkakliai brukti savo norų, atsižvelkite į partnerio norus ir poreikius. Būkite sąžiningi ir atidūs rugsėjo 17–18 dienomis, išklausykite, ką jums svarbus žmogus turi pasakyti. Pajauskite, ko jis nedrįsta ar nenori išsakyti, reaguokite jautriai ir supratingai. Tada jau rugsėjo 25–26 dienomis suremsite pečius ir kartu žengsite ant naujo santykių laiptelio. Lėtai ir užtikrintai, štai taip jums  patinka kurti santykius, o ne greitai ir karštakošiškai. Mėnesio pabaigoje nebegalėsite ir nenorėsite slėpti jausmų vienas kitam. Atraskite būdų tai išsakyti ir parodyti.

REKLAMA

DVYNIAI

Pirmomis mėnesio dienomis Dvyniai turi galimybę pagerinti romantinius ir seksualinius reikalus, nes žvaigždės tinkamai subalansuos jų vyriškas ir moteriškas energijas. Jeigu ilgą laiką neišreiškėte savo emocinių, seksualinių poreikių ir norų santykiuose, rugsėjo 8-ąją galite patys nustebti, kaip pratrūksite, atskleisite jausmus ne visai taip, kaip norėtumėte. Todėl patys pasirinkite laiką ir vietą, pasikalbėkite apie tai su partneriu, supažindinkite jį ar ją su užslėptais troškimais. Mėnesio viduryje yra tikimybė įžengti į naują santykių stadiją, su partneriu tapsite organizuotesni, planuodami laiką dviese. Net jei pastaruoju metu esate labai užimti, atraskite valandėlę pasivaikščiojimui, papietaukite, pasikalbėkite telefonu ar brūkštelėkite žinutę. O gal nutarsite kartu sportuoti, užsiimti abiem patinkančia veikla? Rugsėjo 17–18 dienomis tinka duoti toną jūsų pokalbiams, pasiūlyti partneriui reikšti mintis ir jausmus sąžiningai, atvirai, tačiau ir patys to laikykitės. Jeigu manote, kad partneris kažko neišsako, ne spauskite, o sukurkite saugią aplinką jam ar jai atsiverti. Rugsėjo 24-ąją galimi trukdžiai bendraujant su mylimu žmogumi, bet turėtumėte sugebėti juos įveikti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA