REKLAMA

Astrologija: laikas stiprinti sveikatą!

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasara baigėsi, prasideda ruduo. Astrologijoje šis laikas gana svarbus. Saulė įėjo į Mergelės ženklą, kuris atsakingas už sveikatą, gydymą. Dabar paaiškės, kiek sveikatos sukaupėme, ar jos užteks, šąlant orams. Ruduo simbolizuoja ir senėjimą, jis patikrina, kaip mokame susitaikyti su natūralia gyvenimo eiga, priimti savo senėjimo ženklus.

Mergelė yra šeštasis ženklas Zodiake. Įdomu tai, kad, norėdami sužinoti, kaip jums seksis pasitikti rudenį ir žiemą, ar organizmas bus stiprus ir atsparus, reikia nuo savo ženklo atskaičiuoti šešis. Būtent tas nuo mūsų Zodiako nutolęs ženklas pasakys, ką turime daryti, kokių priemonių imtis, kad liktume sveiki ir stiprūs.

AVINAS

Jeigu šaltąjį metų laikotarpį norite likti žvalūs ir stiprūs, turėtumėte mokytis iš Mergelės ženklo atstovų. Tai reiškia, daug laiko turite praleisti gryname ore, gamtoje. Mergelė yra Žemės stichijai priskiriamas ženklas, todėl būtent iš gamtos jie semiasi jėgų. Jums svarbu atrasti laiko pasivaikščioti ar pasivažinėti parke, prie ežero ar netoliese esančiame parkelyje prieš saulei nusileidžiant. Šis laikas jums svarbus, nes būtent tada geriausiai nusiraminsite, ne tik protas ir širdis, bet ir siela atsigaus. 

REKLAMA

TAURAS

Jums reikėtų orientuotis į Oro ženklą Svarstykles. Tai reiškia, kad turite daugiau laiko būti gryname ore. Šitaip visą rudenį ir žiemą liksite stiprūs, sveiki, energingi ir patenkinti gyvenimu. Imkitės to jau dabar. Kas rytą kelias minutes pakvėpuokite prie atverto lango, jei gyvenate ne prie gatvės. Kitiems teks iš ryto, per pietus ar pavakare atrasti laiko pasivaikščioti jiems patinkančiame gamtos kampelyje. Eikite, bėkite ar važiuokite riedučiais. Visiškai nesvarbu, ką darysite, tik kvėpuokite giliai ir ritmingai. Taip išlaikysite tiek psichologinę, tiek fizinę pusiausvyrą. Ji labai svarbi, nes būdama pažeista atveria kelią susirgimams ir ligoms.

DVYNIAI

Jeigu norite būti sveiki ir be jokių problemų išgyventi rudenį ir žiemą, mėgautis šiais metų laikais, turėtumėte atsigręžti į Skorpioną. Šis Vandens stichijai priskiriamas ženklas jus išmokys pamėgti tamsą tam, kad sustiprintumėte šviesą savyje. Skamba keistai, bet jums jėgų suteiks pasivaikščiojimas vakare, tamsoje. Galite ir namuose atsidaryti langą, išvėdinti gerai kambarį, o paskui jame giliai ir lėtai kvėpuoti. Taip susigrąžinsite ir išlaikysite vidinę ramybę – sveikatos pagrindą.

VĖŽYS

Jūsų sveikatos receptas yra Šaulio rankose. Iš šio Ugnies stichijai priskiriamo ženklo mokykitės gudrybių, kaip smagiai ir energingai pragyventi rudenį ir žiemą. Turite reguliariai sportuoti arba užsiimti kita jums priimtina fizine veikla. Nejudėsite – sveikatos neturėsite. Nesiskųskite, neverkšlenkite, nelyginkite savęs su kitais, tiesiog išdrįskite pabandyti padaryti daugiau – nubėgti toliau, padaryti daugiau pritūpimų, atsispaudimų arba atsilenkimų. Patikrinkite savo organizmo ribas ar jas stumtelėkite į priekį. Tai smagu ir naudinga jūsų organizmui. Sustiprėjus jokie lietūs ar darganos nebus baisūs. Kai orai neleis pabūti gryname ore, atraskite laiko pamedituoti ar giliai pakvėpuoti užsidegus eterinių aliejų lempelę, smilkalą ar kvapią žvakę. Citrusiniai vaisiai, imbieras, mėta, melisa valo aplinką nuo joje tvyrančių mikrobų. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA