REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Pirmomis savaitės dienomis gyvenimas stipriai sulėtės. Nereikia čia ieškoti paslėptos prasmės, tiesiog taip būna.

Laiko ir erdvės ritmas bus gana nepastovus, nes jau savaitės viduryje, trečiadienį ir ketvirtadienį, bėgiositės pirmyn atgal kaip be galvos. Pasistenkite būti atidūs bendraudami, kad ir kaip gyvenimas pagreitėtų.

Savaitgalį jums prireiks gero poilsio. Pasirūpinkite savimi, miegokite, kiek norėsite, ar ilgiau pasivartykite lovoje.

Laiminga savaitės spalva. Nustebinkite save patys, iš spintos impulsyviai išsitraukite tuos drabužius, kurių dabar norisi. Taigi spalvos gali būti įvairios, net patys nustebsite. 

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 12, 18, 34, 35, 43 ir jų deriniai. 

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris būna gerai nusiteikęs ir moka jus padrąsinti.

Tauras. Taip gerai jausitės savaitei prasidėjus, kad net nežinosite, ką čia su savimi daryti, ką čia nuveikti. Ši savaitė bus ilga ir jaudinanti. Trečiadienį įvykiai ims suktis lyg kaleidoskope. Nebeliks laiko vaikščiotis išsišiepus iki ausų ir mėgautis rudeniškos gamtos grožiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, nes būsite pernelyg užsiėmę, vienu metu darydami keletą darbų. Savaitgalį atsipalaiduokite, susitikite su draugais, pabūkite su jums brangiais žmonėmis ir pasimėgaukite geru skaniu maistu.

Laiminga savaitės spalva. Raudona suteiks jums drąsos ir aistros, galėsite padaryti aplinkiniams stipresnį įspūdį. Leiskite sau kartais pasielgti neapgalvotai, lengvabūdiškai.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 26, 31, 40, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriuo galite pasitikėti, nes jis turi tvirtą vertybinį pagrindą.

Dvyniai. Manėte, savaitę pradėsite lengvu pasiplaukiojimu be kliūčių? Tačiau pasirodys, kad bangos yra neramios, ir lengva nebus. Trečiadienį ir ketvirtadienį aiškiai pasakykite, ką jaučiate ar ko jums reikia. Atsiras žmonių, kurie noriai jums padės. Be to, visai tikėtinas flirtas ar net meilės romanas ketvirtadienį arba penktadienį. Savaitgalį greičiausiai pasieksite tikslą, į kurį plaukėte nuo savaitės pradžios.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna padės jums nusiraminti ir būti dalykiškesniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 4, 17, 22, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris skambina ne tik tada, kai jam blogai ar ištinka negandos.

Vėžys. Šią savaitę žavėsite aplinkinius, kad ir kur atsidurtumėte. Labiausiai sužibėsite per vakarienę ar vakarėlį pirmadienį arba antradienį. Kartais daugiau dėmesio ir pripažinimo gausite, jei kalbėsite trumpiau ir pasakysite mažiau. Trumpas pasisakymas gali padaryti stipresnį įspūdį. O štai artėjant savaitės pabaigai, kai aplink nebus autoritetų, vadovų ar kitų atsakingų ir svarbių žmonių, galėsite išsikalbėti ir išsilieti. Savaitgalį, jei leisite sau pasvajoti, padarysite atradimą, kuris jums atvers visiškai naują kelią.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA