REKLAMA

Rudens horoskopas: meilė, darbas, sveikata

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rugsėjį prasideda ruduo, auksinis metų laikas. Bet ar žvaigždės iš tiesų pažers mums auksinių akimirkų? Sužinokite, ko per tris rudens mėnesius tikėtis meilės, darbo ir sveikatos srityse.

AVINAS

Šiam rudeniui numatėte daug nuveikti. Ištvermė ir disciplina leis sėkmingai siekti tikslų. Saturnas padės suvaldyti ugningą temperamentą ir kantriai judėti į priekį. Uranas pasirūpins, kad nenuobodžiautumėte. Vis dėlto, kai situacija reikalaus, gebėsite elgtis spontaniškai.  Dabar, kitaip nei anksčiau, elgsitės labai ramiai ir atsakingai, o tai padės pasikinkyti sėkmę.

Meilė. Iki spalio pradžios Venera suteiks jums daugybę puikių galimybių paflirtuoti. Vienišiai turėtų pasinaudoti palankiu laikotarpiu. Kelios žiežirbos, ir ugnis gali greitai įsižiebti! Įsipareigoję Avino ženklo atstovai turėtų labiau pasirūpinti romantika ir partneriui pasiūlyti ką nors naujo, suardyti santykių monotoniją. Saturnas pasirūpins, kad visi Avinai, netgi bijantys tvirtų įsipareigojimų, jų nesibaidytų ir gerai jaustųsi poroje.

REKLAMA

Darbas. Tipiškas Avino ženklo atstovas niekada nepasitenkina vidutinišku rezultatu, jis taip pat nori greičiau nei kiti pasiekti tikslą. Štai kodėl dažnai rizikuojate ir elgiatės neapgalvotai ar per mažai apmąstote galimas pasekmes. Saturnas visą rudenį bus jums  palankus ir nusiteikęs padėti tramdant ugningą jūsų būdą, aplenkiant rizikingus sumanymus. Drąsa ir toliaregiškas mąstymas – puikus derinys, kuris garantuotai atneš sėkmę ir naudą.

Sveikata. Jeigu norite būti energingi, stiprūs ir gerai jaustis, turite kai ką gero sau nuveikti. Šį rudenį daugiau laiko skirkite sportui, atkreipkite dėmesį į mitybą. Saturnas ir čia jums padės, kad sėkmingai pasiektumėte užsibrėžtus tikslus. Lapkritį Venera ir Marsas jus šiek tiek gali išvesti iš rikiuotės, todėl jau dabar tam ruoškitės: stiprinkite organizmą, laikykitės higienos reikalavimų, plaukitės rankas ir pasirūpinkite, kad maiste netrūktų vitamino C ir cinko.

TAURAS

Šį rudenį jus lydės  ir globos laimės planeta Jupiteris. Jis suteiks galimybių keisti savo gyvenimą ir naujai susidėlioti kasdienybę, atrasti naujų užduočių ir iššūkių, kurie jums suteiks daug džiaugsmo ir laimės. Marsas irgi jums talkins iki lapkričio 12 dienos, dovanos vidinės ugnies ir energijos, kad galėtumėte išjudinti reikalus. Visi anksčiau į priekį trukdę judėti barjerai tiesiog bus pakelti, jums net nereikės jų peršokti ar apeiti. Iki lapkričio 8-osios Venera pasirūpins, kad jus supanti aplinka būtų jums palanki. Daugės gyvenimo džiaugsmo, netrūks malonių susitikimų, džiugių akimirkų ir progų švęsti.

Meilė. Jeigu esate vieniši ir norite susirasti porą, dabar visos jūsų pastangos ims duoti vaisių. Nesvarbu, kur susipažintumėte, internete ar vakarėlyje, jus laimins Venera, Marsas ir Jupiteris. Bus daug flirto, bet ir rimtų pažinčių galimybių. Įsipareigoję Taurai bus tikri viliokai – jausmingi, aistringi ir gebantys visus žavėti įdomiomis idėjomis. Net ilgalaikiuose santykiuose vėl įsižiebs jaudinančios aistros kibirkštys.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA