REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 14–20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Merkurijus judės atgal jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje. Atrodys neįmanoma pokalbį su partneriu pasukti norima linkme. Susitaikykite su tuo, kad turėsite daug diskutuoti, kol sutarsite dėl jus abu tenkinančio sprendimo. Nusivylimas gali būti geras dalykas, nes paskatins proveržį. Būkite kantrūs.

Tauras. Dabar būsite kupini didelių romantiškų vilčių. Šią savaitę visiškai netinka pradėti abejoti savimi. Tiesą sakant, jūs lauksite ir tikėsitės vien gerų, pačių geriausių dalykų gyvenime. Net jei kažkuris iš jūsų draugų bandys įrodyti, kad jūsų romantinė situacija pernelyg graži, kad būtų panaši į tiesą, neklausykite jo ar jos. Klausykite tik savo širdies.

Dvyniai. Laukite svarbaus kosminio pokyčio, kuris stipriai pakeis jūsų meilės reikalus. Saturnas, atsakomybės planeta, vis mums pažerianti įvairių pamokų, įeis į Dvynių astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Čia ji išliks iki 2017 metų pabaigos. Turintieji porą suvoks, kad sėkmingi santykiai reikalauja labai daug pastangų ir darbo. Galbūt nė nenutuokėte, kiek teks stengtis. Nuo abiejų priklausys, ar išlaikysite ryšį ir jį sustiprinsite, ar jis nebeatlaikys išbandymų. Stengtis teks abiem. Iš visų jėgų.

Vėžys. Nuo 2012 metų spalio Saturnas judėjo Vėžio astrologinio būsto Romantinių santykių ir pasimatymų sektoriumi. Vienišiams tai galėjo reikšti gana sudėtingas patirtis meilės reikaluose: nei susipažinti, nei tęsti pažintis greičiausiai jums nebuvo lengva. Gal dabar kai kurie laižosi tų patirčių paliktas žaizdas, sudaužytas širdis. Galbūt kai kurie jau padarė išvadą, kad iš meilės nieko gero verčiau nelaukti. Tai netiesa. Saturnas palieka minėtą sektorių, o tai reiškia, kad galėsite vėl atverti širdį ir tikėtis vien gerų dalykų meilės reikaluose.

REKLAMA

Liūtas. Pasirenkite rimtoms pamokoms meilės fronte. Šią savaitę Saturnas įeis į Liūto astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, kuriame išbus iki 2017-ųjų gruodžio. Šiuo laikotarpiu sulauksite iššūkių ir išbandymų, jie bus susiję su rimtu požiūriu į meilę, santykius, partnerystę. Dabar būsite priversti pripažinti savo baimes, nesaugumo jausmą ir atrasti, su kuo tai susiję, būsite skatinami šalinti kliūtis, kurios trukdo jums pasitikėti meile. Laukia daug darbo.

Mergelė. Jupiteriui judant jūsų ženklu, tapsite dar praktiškesni, organizuotesni ir efektyvesni nei įprastai. Dabar bus palankios sąlygos atskleisti geriausias savo savybes, tuo jūsų partneris labai džiaugsis ir jausis laimingas, turėdamas jus šalia. Vis dėlto šią savaitę jus taip užliūliuos įsivaizduojama jūsų santykių idilė, kad net trumpam patikėsite – jums su mylimu žmogumi tikrai jau nėra dėl ko stengtis ar ką gerinti.

Svarstyklės. Būkite sau atlaidūs, jei dabar dažniau nei įprastai klupsite, pasakydami ne tuos žodžius ar netinkamu laiku. Merkurijus ims judėti atgal jūsų ženkle ir čia išbus iki spalio 9 dienos. Visai tikėtina, šiuo laikotarpiu jums sunkiau seksis paaiškinti, ką galvojate, pristatyti savo idėjas ar sumanymus. Galimas rimtas nusivylimas santykiuose. Venkite bet kokių galutinių išvadų ar svarbių sprendimų, susijusių su santykiais. Netrukus nuomonę galite pakeisti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA