REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Puikiai jausitės savaitei prasidėjus. Nuostabus jausmas atsikelti po savaitgalio pailsėjus ir atgavus jėgas. Tada gyvenimas atrodo gražus, jame sutinkate nuostabius žmones, kurie iš tiesų jus mėgsta. Pirmas dienas dėmesį okupuos širdies reikalai. Nerkite į juos, būkite kūrybingi, išdrįskite patirti nuotykį. Turite laiko iki ketvirtadienio, tada privalėsite susitelkti į darbą, kad jis būtų atliktas tvarkingai ir laiku. Nesijaudinkite, jums tikrai pavyks, o tada galėsite visą savaitgalį (patys žinote kaip) atsipalaiduoti.

Laiminga savaitės spalva. Ruda nuleis jus ant žemės, padės pagauti reikalo esmę, mąstyti ir elgtis realistiškai. 

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 19, 22, 27, 31, 37 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra jums pakantus ir geba jus įkvėpti.

REKLAMA

Tauras. Pirmomis savaitės dienomis greičiausiai turėsite susidoroti su kitų žmonių egoizmu, noru kontroliuoti ar daryti įtaką. Turite suprasti, kad čia ne jūsų problema, o jų. Pasistenkite, ypač trečiadienį, pasitraukti jiems iš kelio. Nė vienas toks mūšis nėra vertas jūsų brangaus laiko. Be to, iki ketvirtadienio jau būsite pamiršę šias nesąmones. Jūsų dėmesį užvaldys meilės reikalai. Galbūt su mylimu žmogumi nueisite į spektaklį ar koncertą. Ten pasijausite labai laimingi ir geros nuotaikos užteks visam savaitgaliui.

Laiminga savaitės spalva. Raudona jus stiprins, padės kalbėti konkrečiai ir elgtis autoritetingai. Jeigu jums šių savybių dabar reikia, pasiieškokite raudonų drabužių ar aksesuarų.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 23, 31, 36, 40, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba nuomonę išsakyti tiesiai šviesiai.

Dvyniai. Visiškai nesvarbu, koks oras bus lauke, nes jūsų širdyje ryškiai švies saulė. Galbūt viskas pernelyg gerai, kad būtų tiesa, tačiau tokia dabar yra jūsų nuotaika. Iki savaitės vidurio įsitikinsite, kad žmonėms patinka būti šalia jūsų, kalbėtis, keistis idėjomis. Keisčiausia, kad, artėjant savaitei į pabaigą, suvoksite – sunkiausia jums susikalbėti su šeimos nariais. Kai kurie tiesiog nesugeba įsiklausyti, ką sakote. Savaitgalį nuveikite ką nors netikėto, leiskitės į nuotykį, tai pakels nuotaiką ir pripildys energijos.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna veiks raminamai, padės bendrauti dalykiškai, geriau apmąstyti ir įvertinti jūsų gyvenime vykstančius dalykus.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 11, 23, 24, 31, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris džiaugiasi kartu, bet būna šalia, kai jums liūdna ar sunku.

Vėžys. Šią savaitę padarykite ką nors ekstravagantiško, kažką tokio nekuklaus ir jums nebūdingo. Gerų dalykų reikia daug, ir jūs to nusipelnėte. Žinoma, tik pereikvoti sąskaitos nereikėtų. Išdykaukite protingai. Savaitės viduryje nemėginkite jaudintis, ką kiti žmonės apie jus pamanys, ar tik ne per daug norite pasirodyti, ar ne per daug dėmesio jums tenka… Kam reikia, tas supras viską teisingai, o nepatenkintų bus visada. Baigiantis savaitei vėl imsite vertinti mažus dalykus, kurie teikia tiek daug džiaugsmo. Būtent detalės, kaip pamatysite vėliau, šią savaitę bus pačios svarbiausios. Šeštadienį arba sekmadienį galite susidurti su piktu kaimynu. „Įjunkite“ žavesį ir išvengsite konflikto.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA