REKLAMA

Seksualiausi Zodiako vyrai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sako, kad vis įsimylime to paties tipažo vyrus. Įdomu pasižiūrėti į tai kitu aspektu. Kai kurios vis „užsikabina“ už vieno ir to paties Zodiako ženklo. Gal tam tikra jo energija veikia taip, kad negalite atsispirti?
Sužinokite, kuo patrauklūs dvylika Zodiako ženklų atstovų.

AVINAS

Nesvarbu, kiek jam metų, jis visada atrodys jaunatviškas ir gyvybingas. Avino ženklą valdo veiklusis Marsas. Šis jam dovanoja legendinę aistrą, kaip ir norą išbandyti ribas ir eiti gyvenimo ašmenimis. Tai jaudina, bet gali būti pavojinga. Jaunystėje nepasižymi atsargumu ar ištikimybe, tačiau, bėgant metams, jis geba suvaldyti ugnį ir nurimti.

Energingas ir judrus Avinas pirmiausia fizinėmis savybėmis atkreipia į save priešingos lyties atstovų dėmesį. O tada jums užmes velniškų apžavų tinklą. Avinas „pakerta“ moterims kojas atvirumu. Prieina ir pasako, kas būtent jumyse jį taip žavi. Jei nenorite šio žavaus ir seksualaus vyro prarasti, nežiopsokite, leiskitės su juo kartu į kalnus, teniso kortus ar važinėkitės dviračiu. Jį užveda greitis ir raudona spalva.

REKLAMA

TAURAS

Jį supa labai žemiškas žavesys ir pasitikėjimas savimi, būtent tai yra jo patrauklumo pagrindas. Net jei jis neatitinka vyriško grožio standartų, jo švelnus būdas padeda gauti, ko tik jis panori. Tauras mėgsta juokauti, flirtuoti, o štai įsipareigoti skuba taip greitai, kaip vėžlys. Jis linkęs likti vienas, kol jo akiratyje atsiras tas ar ta, dėl kurio(s) bus verta pasakyti vienatvei „sudie“.

Tauras pasižymi rankų miklumu ir švelnumu, taip pat jausmingumu. Jam patinka, kai mylima moteris jį masažuoja, bet ir darydamas masažą jai šis gali gerokai užsivesti. Tauras yra jautrus meilužis. Tvirtas ir ramus, nebent kažkas turės pakankamai drąsos išmėginti jo kantrybę, todėl sugeba moteriai užtikrinti saugumą. Taurą valdo meniškoji Venera, todėl taip, jis yra praktiškas, bet ir kūrybingas. Jis padės jums kūrybingai parengti prezentaciją ar savo rankomis sukurs jums dailią dėžutę svarbiems daiktams susidėti. Taip jis vyriškai parodys jums palaikymą ir pritarimą tam, ką darote. Norite jam atsidėkoti? Neskubėkite savaitgalį pabėgti iš lovos. Lėtas ir juslingas mylėjimasis jam bus geriausia dovana.

DVYNIAI

Čia žybtelės velniukai akyse, ten kryptelės žavų užpakalį, mestelės juoką… Dvyniai moka greitai padaryti įspūdį ir sužavėti. Niekas už šį ženklą Zodiake geriau neišmano viliojimo meno. Jame labai gerai išvystyta vidinė moteriškoji pusė, kuri jam padeda jausti moteris, permatyti jas kiaurai, atspėti jų poreikius ir norus, dar joms pačioms nespėjus to suvokti. Šitaip jis sugeba išmaniai pašalinti visus galimus barjerus.

Jis gali būti nepastovus, veidmainis, tačiau liks ištikimas moteriai, kuri sugeba nuolatos stimuliuoti jo protą, užduoti jam klausimų ir nuolatos ieškoti atsakymų. Jį valdo smalsusis Merkurijus, todėl jam patinka kalbėtis, diskutuoti, kažką naujo sužinoti. Suplanuokite spontanišką pasivaikščiojimą ar kelionę į galeriją, muziejų, renginį, kur jo protas tiesiog ims virti nuo naujos informacijos. Jį tai užveda. Būna ir tokių Dvynių, kurių rankos dirba mikliau nei liežuvis, tada jums teliks tik dūsauti, kai įaudrintas ji nė nepasieks namų, pasiūlys pasimylėti mašinoje. Su juo nuobodu tikrai nebus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA