REKLAMA

11 įrodymų, kad esate tikra Mergelė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šio ženklo atstovai gimė besibaigiant vasarai ir įsibėgėjant rudeniui. Šiuo metu vaikai ir studentai grįžta į mokslus. Pamažu įsliūkina liūdesys, atsisveikinant su šiltuoju metų laiku, bet vis dėlto ore tvyro viltinga naujos pradžios nuojauta. Kokie tie žmonės, gimę šiuo laikotarpiu?

Organizuoti.

Paprastai Mergelės garsėja pagarba tvarkai ir švarai. Sakoma, kad pasaulis sugriūtų, jei jame nebūtų šio ženklo atstovų. Mergelės pirmos pastebės jūsų klaidą ar užfiksuos, kas pavėlavo į paskaitą ar darbą. Nors jos garsėja tvarkingumu, gali būti ir visiškai priešingų variantų, bet tokie reti. Dažniau Mergelės savo tobulai sutvarkytuose namuose turi vieną stalčių ar spintelę, kurioje leidžia sau prabangą įkurti nedidelį asmeninį chaosą.

Praktiški ir konkretūs.

REKLAMA

Dažniausiai šio ženklo atstovai yra labai žemiški, kaip juos įpareigoja Žemės stichijai priskiriamas jų Zodiakas. Jie yra atviri ir atidūs detalėms. Bendraudami jie domisi kitu žmogumi, kas jis yra, ką gyvenime veikia ir ko iš jo galėtų išmokti.

Hipochondrikai.

Zodiako dvyliktuke Mergelės pirmos pareikš susirūpinimą sveikata. Ar kartais nepasigavo infekcijos, ar tik nepradeda streikuoti inkstai, ką reiškia galvos skausmas, gal reikia registruotis pas gydytoją, nes tai slepia didesnę sveikatos problemą? Šio ženklo atstovai, net pasigavę sezoninį peršalimą, gali vartytis lovoje vaizduodami, kad guli mirties patale, taip rimtai jie žiūri į menkiausius sveikatos trikdžius.

Problemų narpliotojai.

Mergelė nėra Mergelė, jeigu ji nesugeba išspręsti problemos. Kai kažkas neduoda ramybės ar nerandate išeities, kreipkitės į draugą, gimusį po šiuo ženklu. Pasikalbėję tikrai sulauksite patarimo, kaip išsisukti iš situacijos, kuri atrodė be išeities.

Gerbiantys protą ir logiką.

Mergelės paprastai siekia išsiaiškinti esmę, kodėl yra taip, o ne kitaip. Jos klausinės ir tyrinės tol, kol bus atrasti visi atsakymai ir bus aišku, ką daryti toliau. Smalsumas ir atkaklumas duoda jų aktyviam protui darbo.

Vertinantys santykius.

Šio ženklo atstovai mėgsta tvarką visose srityse, todėl nenuostabu, kad savojo gyvenimo neįsivaizduoja be santykių. Tai ardytų pasaulio tvarką: taip žmogus sukurtas, kad būtų kartu su kitais žmonėmis. Kai atranda sau porą ir sukuria ryšį, tik tada Mergelės gali ramiai susitelkti į kitas gyvenimo sritis. Jos visada pasirengusios padaryti viską dėl savo antrosios pusės.

Konservatyvūs.

Mergelės tiesiog mėgsta paprastus, aiškius, suprantamus, patikrintus dalykus, gal dėl to aplinkiniams gali pasirodyti gana konservatyvios. Jos nori visada elgtis teisingai, daryti, ką reikia. Būtent Mergelė pakels iš nuostabos ar nepritarimo antakį, taip bandydama draugui ar artimam žmogui pasakyti, kad šie, jos manymu, elgiasi nelogiškai, o gal net beprotiškai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA