REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 21–27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šios savaitės pradžioje nutarėte pradėti kai ką naujo ir į tai sudėsite visą savo širdį. Gerai, kad tam energijos bus pakankamai. Vienišiai turi galimybių liepsnoti nuo aistros, o poroms prireiks kantrybės, jei partneriai nebus tokie entuziastingi kaip jūs. Romą juk ne per dieną pastatė. Meilės santykiai taip pat turi pakilimų ir atoslūgių, ne visada galite sūpuotis ant aukščiausios bangos keteros. Jau savaitgalį tikėkitės nuostabaus pokalbio su mylimu žmogumi, kai vienas kitą jausite tobulai, kai partneris pabaigs jūsų pradėtus sakinius.

Tauras. Jums nepatinka, kai ima skubinti. Jei kas savaitės pradžioje mėgins stumtelėti į romantinių reikalų sceną anksčiau, nei būsite tam pasirengę, pasipriešinsite. Teisingai padarysite. Trečiadienį ir ketvirtadienį širdies reikalai judės jums maloniu ritmu, jausitės nuostabiai, tarsi kitas žmogus būtų tobulai sukurtas tam, kad pažadintų visus jūsų pojūčius. Susitikite su brangiu asmeniu parodoje ar pasivaikščiokite gamtoje. Savaitgalį jau patys imsite skubinti įvykius. Pasistenkite neversti kito žmogaus daryti, ko trokštate, geriau jam paaiškinkite savo jausmus ir ketinimus.

Dvyniai. Nebendraujantys, jūs? Taip, šios savaitės pradžioje gal ir kalbėsite daug, tačiau tai nebus prasmingi ir vaisingi pokalbiai apie meilę. Su partneriu turėtumėte atrasti laiko aptarti abiejų viltis ir norus, tik šįkart sąžiningai ir visiškai atvirai. Iki savaitės vidurio sugebėsite susikaupti, pamatyti reikalo esmę, atskirti faktus nuo svajų ir norų. Pirmiausia turite pažinti save, išsiaiškinti tikruosius savo ketinimus ir poreikius, o tada jau leiskite meilei pas jus ateiti ar sugrįžti. Savaitgalį daug bendrausite, gal net labai daug flirtuosite, sugebėsite apžavėti jums patinkantį asmenį.

Vėžys. Savaitę galite pradėti gerokai įsiaudrinę – vieni Vėžiai bus apimti aistros, o kiti noro kovoti. Bet kuriuo atveju jausmai bus stiprūs. Skirkite laiko sau nurimti, sulėtinti širdies ritmą ir prisukti emocinį „garsą“ – eikite pasivaikščioti, pabėgioti, atlikite meditacijos, jogos pratimų ar ryžkitės išmėginti jėgos treniruotę.

REKLAMA

Jeigu turite porą, iš anksto perspėkite jį ar ją apie sukilusias emocijas. Jau savaitės viduryje būsite labiau atsipalaidavę, aplinkinius hipnotizuosite savo nekaltu žavesiu. Dabar žmonės yra pasirengę jus išklausyti ir geranoriškai priimti jūsų idėjas. Penktadienį nesislėpkite, bendraukite. Savaitgalį pasilinksminkite ir nebijokite į save atkreipti dėmesio.

Liūtas. Savaitės pradžioje galite aplinkinius nustebinti, staigiai pakeisdami nuomonę meilės ar santykių reikaluose. Dabar esate atviri naujoms pamokoms ir sutinkate keistis. Juo daugiau pokyčių ryšitės priimti į savo gyvenimą trečiadienį ir ketvirtadienį, tuo sparčiau iš laimės plaks jūsų širdis. Dabar blogesnis dalykas už galimą klaidą būtų nenoras judėti į priekį, todėl drąsiai tik pirmyn! Nuo penktadienio ir visą savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, kitiems atrodysite atviri ir labai patrauklūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA