REKLAMA

Ko Zodiakams trūksta iki tobulybės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tobulų nėra bent jau šiame pasaulyje. Kiekvienas iš dvylikos ženklų turi ydų. Kaip jų atsikratyti, o gal geriau, kaip jas panaudoti taip, kad netrukdytų siekti laimės?

Avinas. Šio ženklo atstovai veržiasi į pirmas eiles tiesiogine ir perkeltine prasme. Jiems tai padeda daugiau pasiekti gyvenime, bet asmeniniuose santykiuose virsta trukdžiu.

Avinui reikėtų imtis atsakomybės ir kuo nors rūpintis – mylimu žmogumi, vaiku ar augalu, gyvūnu. Taip svorio centras perkeliamas – ne jis vienintelis yra svarbus. Tada svarstyklių lėkštė išsilygina, pusiausvyra atgaunama. Laimingesnis tampa ir Avinas, ir jį supantys žmonės.

Tauras. Pirmajam Žemės ženklui patinka gausa. Kai būna apsuptas jam priklausančių daiktų ir dalykų, Tauras jaučiasi saugus. Bet nuo šio pertekliaus ar gausos jam įsiskausta galva, jis būna sutrikęs, o jo gyvenimas tampa chaotiškas.

REKLAMA

Jei jau taip reikia visų tų daiktų ir kolekcijų, kurias sukaupė, Tauras turėtų jas tinkamai sudėlioti į lentynas, apšviečiamas spinteles ir įvairias dėžes ir dėželes. Tačiau retkarčiais reikėtų padaryti generalinę reviziją ir padovanoti dalį daiktų. Taip ir jausis geriau, ir namai taps erdvesni, bus galima lengviau kvėpuoti.

Dvyniai. Apdovanoti puikia iškalba Dvyniai negali pasigirti gebėjimu klausyti. Jiems reikėtų išmokti atidžiai arba, kaip psichologai sako, aktyviai klausytis. Pirmiausia jie turėtų pradėti nuo to, kad susilaikytų ir kurį laiką patylėtų, nepertraukinėtų pašnekovo, tik klausytųsi. Iš pradžių Dvyniams bus sunku ištylėti ir minutę, vis dėlto reikėtų mėginti toliau. Galiausiai net, atrodytų, nepagydomi plepiai išmoks įsiklausyti. Kas iš to? Didžiausia dovana bus gerėjantys santykiai. 

Vėžys. Jei kada susimąstėte ir savęs klausėte, kaip šio ženklo atstovams pavyksta išlikti tokiems švelniems ir geriems, pasižiūrėkite, kiek saldumynų jie valgo. Vėžiai taip pasisaldina gyvenimą sausainiais, saldainiais, pyragėliais ir ledais, kad visas pasaulis jiems atrodo saldus, minkštas ir geras. Kartais pasmaližiauti – nieko tokio, tačiau pernelyg dažnai tai atsilieps jūsų figūrai, talija ims platėti, o sveikata pašlis. Atraskite sveikesnį savęs lepinimo būdą, o geriausiai jums širdį paglostys ne desertas, o komplimentas, tik išmokite jį priimti.

Liūtas. Vyrukas, sėdintis nuostabiame restorane, šaukia į ragelį savo pavaldiniams? Taip, tai Liūtas. Kartais šis ženklas, apdovanotas natūraliu žavesiu ir kūrybingumu, negali susilaikyti nuo noro pasirodyti. Tiesą sakant, siekis girtis atskleidžia nesaugumo jausmą. Jeigu norite išspręsti šitą situaciją tinkamai, skirkite dėmesio kitiems, pastebėkite kitų žmonių pasiekimus, geras savybes ar pastangas atrodyti gražiai, nė patys nepastebėsite, kaip tas dėmesys ir komplimentai sugrįš jums patiems. Paprasta.

Mergelė. Ieškodami trūkumų, ydų ir klaidų, šio ženklo atstovai aukoja malonumą dėl tobulybės. Giliai širdyje jie yra tikri „jausminguoliai“, norėtų atsiduoti pojūčiams kaip Zodiako draugai Taurai, bet to sau neleidžia. Mergelės turi išmokti – verčiau gerai jaustis, nei gerai atrodyti. Leiskite sau bent kelias minutes per dieną užsiimti „nešvaria“, nerimta (maisto gaminimas virtuvėje, gėlių persodinimas ar tapyba) veikla, kuri suteiks galimybę nuoširdžiai džiaugtis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA