REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 28–10 04 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę jausite poreikį likti savimi, bet suvoksite, kad tai pasieksite tik partnerio dėka. Padarykite viską, ką galite, kad atrastumėte kompromisą šiuo jums svarbiu asmeninių virsmų metu. Pokalbis su partneriu savaitės viduryje gali iškelti senas, dar neišspręstas problemas ir atgrasyti jums brangų žmogų ar jį nuvilti. Nebėkite nuo šio svarbaus pokalbio, bėkite link jo.

Tauras. Pasinaudokite Mėnuliu, kuris nuo antradienio popietės lygiai dvi paras svečiuosis jūsų ženkle. Šiomis dienomis jūsų jausmai bus lyg ant kaktos užrašyti, partneriui taps lengviau suvokti, ką jaučiate dėl vienos ar kitos situacijos. Jeigu pastaruoju metu kažką nutylėjote, užspaudėte tam tikras emocijas, visa tai dabar iškils į paviršių ir prašysis dėmesio. Galiausiai suprasite, kad toks slapukavimas santykiams nepadeda.

Dvyniai. Pasikeitimai jūsų socialinėje ar darbo aplinkoje paveiks ir meilės reikalus. Tarkime, nutraukėte draugystę su tam tikru asmeniu, bet sužinosite, kad su juo ar ja jūsų partneris ir toliau bendrauja, nė neketina liautis. Pamąstykite, kodėl jus tai šitaip erzina ar pykdo. Ar partneris neturi teisės priimti sprendimų, nors jie jums ir nepatinka? Čia praverstų atviras ir sąžiningas pokalbis.

Vėžys. Buitiniai nesklandumai ir netikrumas gali ardyti romantišką nuotaiką namuose. Tiesą sakant, ilgo pokalbio su mylimu žmogumi šįkart  išvengti nepavyks. Nors abu dėl to jaučiatės nejaukiai ir vis atidėliojate akistatą su jus graužiančia problema, nuo to, kaip ją išspręsite, priklausys jūsų santykių ateitis ir darna. Pasiraitokite rankoves ir pasirenkite darbuotis iš širdies, jei bendra ateitis jums svarbi. Jei manote, kad dviese problemos neįveiksite, kreipkitės į santykių konsultantus.

REKLAMA

Liūtas. Jūsų protą užvaldė mintys apie santykius ir su jais susijusius sprendimus? Nieko keisto. Nuo rugsėjo 17 dienos Merkurijus juda atgal jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektoriumi ir šiuo metu svečiuojasi Svarstyklių, už santykius atsakingame, ženkle. Iki spalio 9 dienos galvoje suksis kelios svarbios, su meilės reikalais susijusios temos. Aiškumo šiais klausimais tikėkitės tik nuo kitos savaitės, to paties mėnesio dešimtosios, kai komunikacijos planeta vėl judės tiesiai.

Mergelė. Greičiausiai šią savaitę pajusite, kad jums su partneriu tiesiog būtina pasikalbėti. Per pastarąsias kelias savaites, nesvarbu, ar turite bendrą sąskaitą, ar atskirai tvarkote finansinius reikalus, dabar pinigai taps bene svarbiausia tema. Jo ar jos idėjos apie tai, kaip reikia elgtis su pinigas, gali į paviršių iškelti jūsų nesaugumo jausmą arba labai jus nuvilti. Būtų gerai, kad nusivylę ne užsisklęstumėte, bet kalbėtumėtės. Ką slepia partnerio pastabos ar pastebėjimai apie pinigus? Laikas tai išsiaiškinti.

Svarstyklės. Merkurijus nuo rugsėjo 17 iki spalio 9 dienos yra retrogradiniame judėjime ir būtent jūsų ženkle. Dabar gali būti sunku reikšti mintis taip, kad partneris jas suprastų teisingai. Pastaroji savaitė kai kurioms Svarstyklėms galėjo būti kupina nusivylimų, gal ne viena svajonė sudužo. Pasistenkite šią savaitę surinkti tai, kas liko. Būkite kantrūs ir supratingi. Galimas produktyvus pokalbis su jums brangiu žmogumi, jei kalbėtis nutarsite trečiadienį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA