REKLAMA

Spalio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Antrąjį rudens mėnesį atrasime džiaugsmą ir paguodą lėtume. Spalis bus ramus, nes jį saugos šio mėnesio valdovas – Šuo. Jis draugauja su šeimyniška Ožka, kuri valdo 2015-uosius, ir žemišku Tigru, kuris baiminasi nenuspėjamumo ir garbina rutiną.

Kasdienybėje būsime linkę atidėlioti sprendimus. Darbe tempas sumažės, galbūt daugiau dėmesio reikalaus tam tikri taisymo, tikslinimo,  koregavimo darbai. Dabar palanku brandinti, o ne pradėti įgyvendinti naujus projektus. Kas mėgins, susidurs su pasipriešinimu. Verčiau spalį daugiausia laiko skirti mylimiems žmonėms.

Žiurkė
Kūrybinė pertrauka

Per keturias ateinančias savaites dalykiškos Žiurkės, kad ir kaip stengsis įgyvendinti sumanymus, galės net ant galvos stovėti, bet nebūtinai bus taip, kaip jos norės. Tam nepadės nei viršvalandžiai, nei atkaklumas. Astrologai pataria nurimti, suvaldyti nekantrumą ir išlaikyti šaltą protą. Verčiau į šį laikotarpį žvelkite ne kaip į nekenčiamą prastovą, tai galėtų būti kūrybinga pauzė, apmąstant naujus variantus ir ieškant geresnių sprendimų. Jūsų turtinga vaizduotė gali pasiūlyti puikių idėjų, kurias galėsite įgyvendinti ateityje.

REKLAMA

Jautis
Sustok, akimirka žavinga!

Daugybė Jaučio ženklo atstovų nubalsuotų už stabilumą ir pasakytų „ne“ pokyčiams. Ne visada ši taktika veiksminga, bet spalį verčiau palikti viską, kaip yra, nesiveržti su jėga ir užsispyrimu įgyvendinti naujų tikslų. Šį mėnesį vyraus netikrumas, nežinosite, ko iš naujų iniciatyvų laukti ir tikėtis. Dėl to tik nervinsitės ir jausitės nesaugiai. Verčiau dabar skirkite laiko ne veiklai, o ilgesniems apmąstymams, ramiai pasvarstykite visus „už“ ir „prieš“.

Tigras
Lėtai, bet užtikrintai

Spalį net Tigrams nenumatyta jokių aukštų ir įspūdingų šuolių. Apdovanoti bus tie, kurie pademonstruos ištvermę. Kantriai tęsdami, ką sumanėte, sukursite solidų pagrindą, ant kurio statysite ateitį. Naujų darbų spalį nepradėkite, venkite rizikingų investicijų. Dabar dėmesį nukreipkite į šeimą ir draugus, jiems reikia jūsų pagalbos.

Kiškis
Atsitraukimas

Darbe įsivyraus štilis, o jums tai – į naudą. Spalį tik be reikalo eikvotumėte jėgas, jei spaustumėte „gazą“ iki dugno. Už tai jums niekas nepadėkos, o nepailsėję ir persidirbę tik prisikursite sveikatos problemų. Antrąjį rudens mėnesį geriau atsitraukti, skirti laiko poilsiui, atgauti jėgas, susitvarkyti asmeninius reikalus, duoti sielai laiko atsigauti ir atsinaujinti.

Drakonas
Darnos siekis bus apdovanotas

Tiesiog susitaikykite su tuo, kad darbe per prievartą nieko nepadarysite. Verčiau nukreipkite energiją kitiems dalykams – organizuokite vakarienę ar jaukų susitikimą su draugais. Būkite dėmesingi šeimos narių poreikiams, pasirūpinkite jais. O gal nuspręsite skirti laiko romantiškiems vakarams su mylimu žmogumi? Metų valdovė Ožka skatins, palaikys ir apdovanos jus, jeigu stengsitės palaikyti darną santykiuose. Ne tik romantiškuose, visuose.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA