REKLAMA

Spalio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Gyvatė
Pelningu ritmu

Nors darbe vėl bus daugiau ramybės, dabar energiją verčiau skirti trumpalaikiams projektams. Spėsite ir juos nuveikti, ir dar liks laiko asmeniniams reikalams. Nesigrauždami ir nejausdami kaltės, vėl atsigręžkite į save, pasirūpinkite savo ir šeimos gerove. Vienišiai šio ženklo atstovai spalį iš žvaigždžių gaus geras kortas. Nepatingėkite sužaisti su likimu, galite laimėti gerą partiją!

Arklys
Įkvėpti aplinkinius

Ne taip viskas paprasta. Iš vienos pusės Visata kurstys jūsų ambicijas, o aistringieji Arklio metų atstovai lengvai užsidegs ir liepsnos entuziazmu. Kita vertus, visko pasieksite ne greitai ir lengvai, o pasikliaudami metodišku darbu ir valia. Dabar geriausiai seksis palaikyti žmogiškus tarpusavio ryšius. Paremkite, įkvėpkite aplinkinius, jūs tai mokate. Be to, kartu įveikti sunkumus ir daugiau pasiekti – lengviau. Tik neskubinkite įvykių, tai nieko neduos.

Ožka
Kaupti vertingus impulsus

REKLAMA

Nesijaudinkite, jei šį mėnesį bus sunku siekti progreso. Juk per prievartą Ožkos metais, jau žinote, pasiekti nieko nepavyks. Jeigu žvaigždės jus stabdo, tai ir sustokite, išnaudokite šią pauzę tinkamai. Lūkuriuokite tinkamo momento, gerdami savo mėgstamą arbatą ar kavą, darydami dalykus, kurie jums malonūs. Gaudykite vertingus impulsus, iš širdies gelmių kylančias idėjas. Jos pravers tada, kai žvaigždės pakels užkardas ir reikalai vėl ims judėti su visa jėga.

Beždžionė
Ištikima širdis

Po Beždžionės ženklu gimusieji yra improvizacijos meistrai, todėl spalis neturėtų jų išgąsdinti, kai viskas vyks ne taip, kaip planavo. Meilės reikaluose ir apskritai santykiuose dabar turėtumėte laikytis saugaus ir patikimo kurso, vengti eksperimentų ir nuotykių. Kas tai suvoks, džiaugsis nuostabiu laiku dviese.

Gaidys
Drąsa klysti

Taip norėtumėte viską kontroliuoti, ar ne? Tačiau būtent toks požiūris meilės srityje sukelia didžiausias problemas. Jeigu rugsėjį stengėtės parodyti partneriui gerąją savo asmenybės pusę, tikriausiai pastebėjote, kad taip laimėjote daugiau, nei mėgindami laikytis įsikibę savo plano, požiūrio ar įsitikinimo.

Spalį išdidieji Gaidžio ženklo atstovai gaus antrą šansą pademonstruoti mylimam žmogui, kad esate pažeidžiami, galite klysti, būti įskaudinti ar suteikti skausmo kitiems. Reikia drąsos elgtis nuoširdžiai, net jei atskleidžiate galimas silpnybes, bet taip turite daugiau galimybių sulaukti meilės ir supratimo. Darbe verčiau bendradarbiaukite, nedemonstruokite savo ego.

Šuo
Pasilikite geriausią

Lojalūs, logiški ir kantrūs Šuns metais gimusieji pajus, kad visur – tiek darbo sferoje, tiek asmeniniame gyvenime –  yra vertinami ir laukiami. Spalį svarbu nesiblaškyti, susikaupti, atsirinkti, kuri kryptis, veikla, kurie žmonės dabar jums įdomūs, reikalingi, verti dėmesio. Taip sėkmingai irsitės tolyn link savo išsvajoto tikslo, tobulindami ir tikslindami pasirinktą kursą. Naujų projektų šį mėnesį nevertėtų pradėti, geriau palaukti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.