REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ką mums teks patirti 2015 metų spalį? Nuo 1 iki 23 šio mėnesio dienos, kol Saulė bus Svarstyklių ženkle, žvaigždės bus palankios tiems, kurie stengsis sureguliuoti savo asmeninius ir dalykinius santykius, sudaryti draugiškas sutartis, įveikti nesutarimus su antrąja puse arba ištekėti.

Nuo spalio 23 iki 31 dienos, kai viešpataus Skorpionas, daug kas ryšis kardinalioms permainoms – peržiūrės savo gyvenimo principus, pasiims kreditą būstui, ieškos naujo darbo ar nutrauks ryšius su nereikalingais žmonėmis.

AVINAS

2015 metų spalio mėnesį Avinui teks mokytis kruopštumo ir atidumo. Jam patartina atidžiai ir rūpestingai iki smulkmenų išsiaiškinti kiekvieną klausimą, prieš priimant bet kokį sprendimą. Jam reikia nesigėdinti klausti kitų patarimo ir konsultuotis su specialistais, pasinaudoti kolegų pagalba, nes tik taip pavyks išvengti rimtų klaidų.

REKLAMA

Iš prigimties karštakošio Avino sėkmė ir ramybė spalio mėnesį priklausys tik nuo jo gebėjimo susivaldyti. Santykiuose su artimaisiais ir brangiausiuoju žmogumi jam teks laviruoti ant aštrių briaunų. Jeigu jis duos valią emocijoms, gadins sveikatą ir kitiems, ir sau. Nuo nervinės įtampos jam gresia ne tik persišaldymo ligos. Svarbiausia šį mėnesį pasistengti nenutraukti ryšių su jokiais žmonėmis, būti atlaidžiam, draugiškam. Darbe Avinui gresia apkalbos, didelė tikimybė, kad jis įsipainios į intrigas.

Palankios spalio dienos: 5, 6, 8, 10, 16–19.

Nepalankios spalio dienos: 1, 2 9, 11, 17.

TAURAS

Spalio mėnuo Taurui bus neblogas, be didesnių nusivylimų ir įtampos. Galimos permainos darbe ir asmeniniame gyvenime, bet jos bus tik teigiamos. Jam pasitaikys galimybė pradėti turiningą bendradarbiavimą ar įsilieti į įdomaus projekto vykdymą.

Galbūt kažkam prireiks jo pagalbos. Tauro savaitgaliai spalio mėnesį bus labai intensyvūs ir malonūs. Jis patirs daug naujų įspūdžių. Santykiai su antrąja puse bus ramūs, išskyrus kelis smulkius nesusipratimus.
Spalį Tauras sulauks padėkos, premijos, papildomo atlygio už laimėjimus darbe ar įvertinimo ir pripažinimo.

Palankios spalio dienos: 1, 3, 5, 12, 18, 22–24.

Nepalankios spalio dienos: 4, 11, 13, 15, 20, 25.

DVYNIAI

2015 metų spalio mėnesį Dvyniai bus linkę imtis beprotiškų iššūkių, būti nepaprastai reiklūs sau, kad parodytų visiems aplinkiniams, ko jie verti. Iš tikrųjų jiems seksis nesudėtingi, tačiau kruopštumo reikalaujantys darbai ir buitinių problemų sprendimas. Čia jie gali sulaukti pripažinimo. Dideli ir rizikingi projektai bus ne jų jėgoms. Nebent jiems pavyktų suburti aplink save gerų specialistų komandą, tada jie galės pasiekti rimtų laimėjimų.

Mėnesio pabaigoje Dvyniai pajus energijos antplūdį. Jie bus kupini gerų idėjų ir entuziazmo, galės aktyviai realizuoti savo projektus. Dvyniams patartina iš anksto suplanuoti aktyvų poilsį su draugais ar artimaisiais. Jis bus naudingas sveikatai. Santykiai šeimoje bus palyginti darnūs. Dvyniai sulauks supratimo ir palaikymo iš savo antrosios pusės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA