REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kurį laiką atrodė, nieko nepavyksta padaryti, nors darbų sąrašas ilgas. Staiga, lyg laukę ženklo, viskas ims judėti, krutėti, kristi į vietas. Dabartinė sėkmė įkvėps jus kurti dar ambicingesnius planus ateityje. Akivaizdu, gebate gauti, ko norite, tačiau esminis klausimas, ko iš tikrųjų norite. Kur link einate? Kur norite nueiti ir ką pasiekti? Šią savaitę tyrinėsite jums svarbias sritis, kalbėsitės su draugais ir su jais gryninsite kylančias idėjas.

Laiminga savaitės spalva. Raudona jums šiuo metu tinkamiausia. Ji suteiks jėgų išjudinti užstrigusius reikalus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 12, 14, 23, 24 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris žino, kad gyvenime yra svarbesnių dalykų už išorinę sėkmę.

REKLAMA

Tauras. Kova dėl valdžios? Iš kur tai, kam jums tai? Kai kurie žmonės tiesiog pernelyg rimtai save vertina, o jūs neturite jėgų kovoti su per dideliu jų ego. Tik ne dabar, todėl gali būti, kad savaitės pradžioje nusileisite ir nesivelsite į jokias ambicijų varžytuves. Manote, tai neverta jūsų laiko, geros nuotaikos ir energijos. Teisingai. Verčiau pasikalbėkite su draugais, su jais aptarkite situaciją, kad būtų lengviau ją paleisti. Draugai bus supratingi, palaikys, o jų humoro jausmas pakels nuotaiką.

Laiminga savaitės spalva. Balta suteiks reikiamą atstumą ir padės į situaciją žvelgti dalykiškai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 11, 18, 20, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis mėgaujasi vakarais ir savaitgaliais.

Dvyniai. Pirmadienį jausitės pasiklydę minčių, idėjų ir planų karalystėje. Pastaruoju metu skaitėte daug protingų knygų, todėl neliko laiko paviršutiniškoms televizijos programoms? Realybė, kas vyksta šalia, jums yra daug įdomiau. Nepamirškite, turite keletą draugų, su kuriais galite kautis intelektiniame mūšyje, taip pasitikrinti savo išvadas ar idėjas. Savaitės viduryje galvoje suksis daug asmeniškesnės temos, kuriomis nenorėsite su niekuo dalytis. Tačiau artėjant savaitgaliui vėl svajosite, kaip kalbėsite su draugais be galo be krašto.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna nuteiks idealistiškai ir padės geriau suvokti, ko trokšta jūsų širdis.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 23, 30, 31, 44, 46 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba savo kalbomis jus žavėti ir uždegti.

Vėžys. Nesutarimai visiškai suprantami, kai grupė žmonių susėda ir stengiasi dirbti kartu, ieškoti geriausių sprendimų. Natūralu, nuomonės gali išsiskirti. Nepriimkite to asmeniškai. Kiekvienąkart sau tai priminkite. Jeigu reikės atrasti sprendimą, išdrįskite mąstyti kitaip nei visi. Pačios keisčiausios, beprotiškiausios idėjos gali būti ir pačios geriausios. Neskubėkite, laiko turite pakankamai. Šį savaitgalį, ypač sekmadienį, nuveikite ką nors, kas jus visiškai atitrauktų nuo savaitės darbų ir rūpesčių. Galbūt nuspręsite surengti vakarienę ir pasikviesti artimiausius draugus? Įtraukite keletą mažiau pažįstamų, taip bus įdomiau.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA