REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 05–11 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu esate vieniši, meilės nereikės ieškoti toli. Po ketvirtadienio galėsite patyrinėti, kokie jausmai gimė ar gimsta bendradarbiui ar kolegei. Šeštadienį dėl to gali apimti abejonės, bet jos greitai praeis. Pirmyn! Ką prarasite? Jeigu turite porą, jums taip pat yra gerų žinių. Komunikacijos planeta Merkurijus nuo rugsėjo antros pusės judėjo atgal jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Dabar jis vėl judės tiesiai, todėl taps lengviau atrasti bendrą kalbą su mylimu žmogumi.

Tauras. Turime vėl ir vėl tai kartoti: meilė tvyro ore. Bent jau Taurų padangėje tai tikrai. Ketvirtadienį meilės planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių ir ten svečiuosis iki lapkričio 8 dienos. Jeigu esate vieniši, šiuo laikotarpiu turite galimybę sutikti nuostabų žmogų ir įsimylėti. Taurus dabar globoja ne tik Venera, bet ir sėkmės planeta Jupiteris, palankiai veikdamas romantinius jūsų reikalus. Dabar palanku pradėtikai ką naujo ir nuostabaus. Tai pradėkite!

Dvyniai. Savaitė atrodys kaip visos. Tačiau savaitgalį turintiems partnerį teks įveikti sunkią situaciją, susijusią su buitimi. Galbūt nesutarsite dėl tvarkos namuose ar kaip dalijatės buities darbus. Gali būti, kad kažkoks giminaitis gali trikdyti jūsų romantinių santykių ramybę. Teks išsakyti, ką jaučiate, ir mėginti spręsti problemą. Svarbiausia ryžtis kalbėtis ir pasitikėtisprendimais, kuriuos priimate meilės reikaluose.

Vėžys. Danguje planetos išsidėstys palankiai ir rems jūsų meilės reikalus. Ketvirtadienį meilės valdovė Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių. Čia išbus iki lapkričio 8-osios. Taps akivaizdžiai lengviau kalbėtis apie meilės reikalus, pagerės bendravimas tarp partnerių. Taps lengviau susitarti dėl bendrų sprendimų, ypač kasdienių, buitinių. Komunikacijos planeta Merkurijus nuo penktadienio vėl judės tiesiai Svarstyklių, santykius globojančiame, ženkle, todėl sklandžiau spręsite santykių ir buitinius reikalus.

REKLAMA

Liūtas. Jeigu slegia nuo praėjusio mėnesio „kabantis“ užvilkintas sprendimas, dabar bus tinkamas laikas jį priimti. Kai šį penktadienį Merkurijus ims judėti į priekį Svarstyklių ženkle, atsakingame už santykius, nutrūks nesusipratimų virtinė ir galiausiai sugebėsite susikalbėti svarbiausiais klausimais. Pokalbiai su mylimu žmogumi pastaruoju metu galėjo kelti stresą ar nusivylimą. Dabar vėl mėgausitės buvimu dviese ir pašnekesiais namų virtuvėje ar svetainėje. Galų gale.

Mergelė. Darbo savaitei baigiantis Venera įeis į jūsų ženklą ir čia pasiliks iki lapkričio 8 dienos. Meilės planeta keliaudama Mergelės Zodiaku, suteikia jums daugiau pasitikėjimo savimi, patrauklumo ir sėkmės meilės srityje.
Jeigu esate vieniši, lengvai pasinaudosite dangiškomis dovanomis ir patrauksite jums rūpinčio žmogaus dėmesį. Kai kuriems net nereikės stengtis, priešingos lyties atstovai patys jus susiras. Nenustebkite, jei sulauksite daugiau nei vieno kvietimo į pasimatymą. Turintieji partnerį jausis laimingi, kartu leisdami laiką. Šeštadienį neleiskite šeimos ar buitinei dramai sugadinti jūsų laimės. Likite ramūs ir šaltakraujiški, valdykite emocijas. Džiaugsitės vėliau, kad dabar nepriskaldėte malkų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA