REKLAMA

Spalio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šio ženklo atstovus ne tik meilė, bet ir linksmybės įkrauna, suteikia energijos. Spalį jiems patariama ne sutikti žmones pagal išvaizdą, bet žvelgti giliau. 6 ir 7 šio mėnesio dieną reikalai miegamajame ims kaisti, ypač pasitelkus fantaziją. Galite jaustis kiek sutrikę, svarstyti, kur link eina jūsų santykiai. Skirkite laiko sau, kad galėtumėte apmąstyti bendrus jūsų poros tikslus ir planus.

Vienišiai spalio 11–13 dienomis sulauks atsako į maldas, jos bus išklausytos ir išpildytos su kaupu. Iki mėnesio vidurio Visata palaikys jūsų tikslus, susijusius su širdies reikalais. Būkite tikri, kad esate nuoširdūs, suvokiate, kas esate, ko norite, o ne pildote partnerio pageidavimus. Spalio 22–23 dienomis ne rėkite, jei jaučiatės neišklausyti, o atvirai pasikalbėkite. Galbūt skambės keistai, bet spalį jums patartina atidžiai klausytis, kai kalba partneris, taip gausite visus atsakymus į jums rūpimus klausimus. Mėnesiui baigiantis jausitės vienas kitam artimesni nei anksčiau, savo prisirišimą ir meilę partneriui labai aiškiai išreikšite kūno kalba.

TAURAS

REKLAMA

Meilė turi būti patogi, kitaip Tauro ženklo atstovams gali būti sunku ją išlaikyti. Spalį iš partnerio sulauksite daugybės romantiškų ženklų, kurie jus labai pradžiugins. Apie 6–7 mėnesio dieną kils noras daugiau sužinoti apie mylimą žmogų, kad su juo jaustumėtės visiškai saugūs. Jį mylite, tačiau norite juo pasitikėti šimtu procentų, kad galėtumėte jam atsiduoti iš visos širdies. Spalio 11–13 dienomis kartu įžengsite į naują santykių stadiją, jausitės labai laimingi. Jeigu kurios poros pykosi, dabar sulauks saldaus susitaikymo.

Tiesiog dinkite kartu kelioms dienoms, išsijungę telefonus. Visą dėmesį skirkite vienas kitam, nesiblaškydami tarp kitų žmonių norų, reikalavimų ar kasdienių užduočių. Tai atšviežins jausmus, suteiks santykiams gaivų impulsą judėti tolyn. Mėnesio viduryje atgims ar dar labiau įsiliepsnos aistra, todėl verčiau tuo metu neplanuokite laiko su kitais ar atšaukite dalyvavimą, jeigu buvote kur pakviesti. Spalio 17-ąją jūsų sielos ir kūnai tobulai derės tarpusavyje, suteikite sau šansą tai pajausti. Vieniši Taurai gali pasielgti neįprastai, galbūt mėnesiui baigiantis vis dėlto nuspręs susisiekti su sena meile. Ją įmanoma įžiebti iš naujo.

DVYNIAI

Jeigu Dvynio ženklo atstovai užsikepa ką nuveikti, didelė tikimybė, kad jiems pavyks. Lygiai taip pat jie elgiasi ir asmeniniame gyvenime. Mėnesio pradžioje Dvyniams teks susitaikyti su tuo, kad kai ko santykiuose norite greičiau, nei tai įmanoma. Galbūt partneris nespėja judėti jūsų tempu? Būkite kantrūs, neskubinkite jo ar jos, laukite, kol jie bus pasirengę. Taip išvengsite konfliktų ar nemalonių pokalbių. Iki mėnesio vidurio, atrodys, saulė skaisčiai šviečia po jūsų santykių padange, atrandate naujų būdų, kaip stiprinti ryšį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA