REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Norėtumėte peršokti kelis laiptelius, bet tai šiuo metu neįmanoma. Turėsite užsiimti vienu dalyku vienu metu. Vien dėl to, kad viskas vyksta lėčiau, nei jums įprasta, dar nereiškia, kad reikalai sustojo. Taip išbandoma jūsų kantrybė. Įdomiausia: kai nustojate laukti, viskas ima judėti vienu metu, lyg paspaudus mygtuką „Veikti“. Jau ketvirtadienį tikėkitės staigaus pokyčio. Jums nutiks daugybė dalykų. Šį savaitgalį greičiausiai praleisite daug laiko su šeima. Kad ir kas nutiktų, atminkite – jie myli jus, o jūs juos.

Laiminga savaitės spalva. Puoškitės geltona arba oranžine. Šios pabrėš jūsų linksmą ir atsipalaidavusį būdą.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 15, 28, 26, 31, 45 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi humoro jausmą ir nesijaudina dėl smulkmenų.

REKLAMA

Tauras. Atrodo, lyg kas savaitgalį būtų jus įjungę į elektros tinklą, todėl šią savaitę pradėsite visiškai „pasikrovę“. Jūsų energijos baterija yra pilna. Užuot ją eikvoję, kur papuolė, pasportuokite. Užteks ir ilgo pasivaikščiojimo, jei sportas jums ne prie širdies. Savaitės viduryje nuotaika pasikeis, kris žemyn. Jokia veikla nedžiugins. Jausitės išsekę. Savaitgalį nesinorės nieko imtis, užtat nuotaika pasitaisys.

Laiminga savaitės spalva. Geriausiai šią savaitę jausitės, vilkėdami mėlynų atspalvių drabužius. Jie padės aplinkiniams atrodyti švelnesniems ir labiau atsipalaidavusiems.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 29, 30, 32, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris priima jus, kokie esate, ir neužpila savo rypavimais ir verksmais.

Dvyniai. Ne visada jums lengva susikaupti, tačiau nemėgstate pasiduoti. Gebate nepamesti ateities gairių, nors ir su aplinkkeliais, vis tiek pasiekiate tikslą. Kai kuriuos žmones gąsdina kliūtys, o jums jos tėra galimybė patreniruoti problemų sprendimų „raumenis“.  Kad ir kas šią savaitę nutiktų, aiškiai parodykite, kaip jaučiatės. Jūsų gyvenime yra daug žmonių, kai kurie iš jų jau seniai nieko iš jūsų negirdėjo. Kai užčiuopiate gyvenimo pulsą ir mėgaujatės jo gyvybingu pulsavimu, pasirūpinkite, kad šalia girdėtumėte geriausių draugų alsavimą.

Laiminga savaitės spalva. Rudų tonų drabužiai padės tapti artimesniems gamtai. Ši spalva jus įžemins, to dabar jums labai reikia.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 29, 30, 32, 41, 46 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra natūralus, sąžiningas. Būdami šalio jo gerai jaučiatės.

Vėžys. Jeigu neturėjote planų savaitės pradžioje kur nors nueiti pasilinksminti, imkite ir suplanuokite. Šiomis dienomis labai tinka bendrauti, susipažinti. Žmones trauksite savo idėjomis, jie noriai jus išklausys. Patys nustebsite, kad pirmąją spalio savaitę norėsite daugiau bendrauti nei įprastai. Penktadienį arba šeštadienį galimas lūžis – karjeroje ar meilės reikaluose. Jums teks pasikliauti naujais draugais, kad galėtumėte sėkmingai realizuoti užsibrėžtus tikslus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.