REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Pasteliniai atspalviai šiomis dienomis jums tiks geriausiai. Jie pažadins jūsų motinišką instinktą, norą visais rūpintis.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 22, 35, 38, 41, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris atpažįsta, kai jums bloga, ir būna šalia.

Liūtas. Norėtumėte galvoti apie meilę, šeimą, bet šią savaitę visos mintys suksis apie darbo reikalus. Turėsite gana miglotų idėjų, ką norėtumėte nuveikti, bet vis tiek žengsite į priekį, stumsitės pirmyn. Gal reikėtų pasikalbėti su draugu? Kai stengiesi garsiai išsakyti viltis, planus, jie sklandžiau susidėlioja jūsų galvoje. O galbūt sulauksite gero patarimo? Šį savaitgalį verta susitikti su draugais, tada rimtai ar pakvailiojant sudėlioti savo ateities planus.

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva padės jums spindėti. Taip trauksite žmones, jie norės pabūti šalia jūsų.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 9, 22, 20, 36 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis juokiasi, verkia ir linksminasi. Toks yra pats geriausia draugas.

Mergelė. Pastaruoju metu mąstėte apie darbą, draugus ir šeimą, todėl dabar jaučiatės nusikamavę. Gal laikas eiti atostogų? O gal viską nustumkite į šalį ir užsidarykite savame kamputyje su vertinga knyga ar pasižiūrėkite gerą filmą? Šiuo metu palanku galvoti, kaip galėtumėte praplėsti mąstymo horizontus, požiūrį, įsitikinimus. Meilės reikaluose greičiausiai įdedate daug pastangų, bet norimo pasitenkinimo nejaučiate. Šį savaitgalį praleiskite su žmonėmis, kuriais žavitės ir mylite. Kaip jie tvarkosi gyvenime, ar jie yra laimingi? Galbūt galėtumėte iš jų kažko pasimokyti?

Laiminga savaitės spalva. Žali atspalviai jus ramins. Imsite labiau pasitikėti savimi. Jums tiks ir mėlyna.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 24, 27,34, 41, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba jus padrąsinti, kai atsiduriate sunkiose situacijose.

Svarstyklės. Gyvenimas yra nuostabus, o šalia esanti kepyklėlė skleidžia pasakiškus kvapus… Tokius gyvenimą saldinančius malonumus jūs suprantate. Bent jau šitie dalykai nesikeičia nuolatos kintančiame pasaulyje. Dar vienas dalykas, kuris, manote, irgi nekinta, – žmogiškieji ryšiai. Jūsų artimų ir brangių žmonių ratas per gyvenimą smarkiai nesikeičia, daugmaž lieka tas pats. Tik būkite budrūs: daug laiko, energijos ir pastangų reikalauja ne tik darbas, bet ir draugystė ar meilė. Darbas svarbu, bet žmogiškieji ryšiai padeda jums gyvenime išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją.

Laiminga savaitės spalva. Saulė, kuri šiuo metu yra jūsų ženkle, mėgsta linksmas ir ryškias spalvas. Išdrįskite pasipuošti raudona ar oranžine.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 26,37, 41, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi gerą širdį ir yra švelnios prigimties. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA