REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Skorpionas. Jūs (ir patys žinote kas) šiuo metu išgyvenate gana sunkų laikotarpį. Tai yra visiškai normalu. Taip nutinka, kai du žmonės užmezga artimus santykius. Atminkite, bet kuriuose santykiuose (romantiniuose ar darbo) labai svarbu ieškoti kompromiso. Niekas nesako, kad turite išsižadėti jums svarbių dalykų. Tiesiog kartais jūs turite šiek tiek nusileisti, tada jums brangus žmogus sutinka kažkur atsitraukti ir nesilaikyti įsikibus savo nuomonės kaip vienintelės teisingos. Tokiu šokio žingsniu vyksta poros bendravimas. Taip elgiasi du žmonės, kuriems rūpi vienas kito jausmai.

Laiminga savaitės spalva. Juoda ir violetinė. Jos pabrėš jūsų paslaptingumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 9, 16, 19, 31, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra atviras ir sąžiningas, juo galite pasitikėti.

Šaulys. Kuo beužsiimtumėte, įtraukite ir kitus žmones. Sugebėsite įveikti sunkumus ar keblias situacijas, jeigu nenustosite kalbėti, bendrauti. Kai tylėsite, viskas gali nueiti po velnių. Tarkite žodį ir prisiimkite atsakomybę. Laikykite galvą iškėlę, neleiskite savęs parklupdyti. Jeigu pasijausite įstrigę, bus vieniems per sunku, prašykite pagalbos ar patarimo. Savaitgalį kai kas iš jūsų aplinkos kreipsis į jus ir prašys patarti ar padėti. Pokalbis gali užgriebti gana gilius vidinius sluoksnius.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Smėlio tonai nuramins jūsų įsiplieskusį temperamentą. Jie padės greičiau atsipalaiduoti.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 12, 19,21,22, 48 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – draugas, kuris visada yra šalia, kai jo reikia.

Ožiaragis. Galų gale gausite progą išnaudoti savo kūrybingumą. Kai kas paprašys padėti įveikti problemą, kuri jiems visiškai apsuko galvą, o tai nepadeda atrasti geriausios išeities iš padėties. Malonu, kai jus vertina ir laiko kompetetingais padėti, ar ne? Kita vertus, jei per dažnai kiti užkrauna savo rūpesčius, šitai gali varginti. Darykite tiek, kiek norite ir galite. Jūsų energija ir laikas nėra kaip bekraštis vandenynas. Pastaruoju metu patys nekantraujate kažką keisti savo gyvenime, o tam tikrai reikės daug laiko ir pastangų. Patausokite jėgas, neužmeskite savo poreikių. 

Laiminga savaitės spalva. Balta leis išsivalyti mintis, kad galva būtų lengva ir skaidri, kad galėtumėte mąstyti aiškiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 14, 19, 23, 26 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – paslaptingas.

Vandenis. Savaitės pradžioje mintys ims suktis apie giminaitį, apie kurį jau seniai nieko negirdėjote ir nebeatsimenate, kada bendravote. Susimąstysite, kad vis dėlto jums reikėtų pagerinti bendravimo įgūdžius, susitvarkyti el.pašto dėžutę, ir laiku atsakyti į laiškus. Kai tik sugalvosite savo sistemą, kaip efektyviau tą padaryti, bus nesunku įveikti šią užduotį. Savaitės viduryje dėmesį gali prikaustyti kiti reikalai, pavyzdžiui, nuspalvinti meile ar aistra. Savaitgalį širdis vėl ims plakti įprastai ramiai, todėl galėsite sugrįžti į kasdienį ritmą ir pamąstyti, kaip geriau organizuoti savo gyvenimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA