REKLAMA

Gydančios spalvos: kaip pasirinkti tinkamas

REKLAMA

Kinų senovės erdvės mokslo fengšui meistrai skirtingai žmogaus kūno daliai priskiria vis kitą spalvą. Manoma, konkreti spalva, jos energija arba vibracijos geriausiai veikia jai priskirtą organizmo sritį.

Svarbu ne tik tai, kokios spalvos mus supa namuose, kaip rengiamės, bet ir kokių spalvų maistą valgome. Tai nereiškia, kad dabar spalvų terapija pakeis mediciną, bet su jos pagalba galite siekti geriausio įmanomo rezultato sveikatai ir savijautai.

Balta

Baltoje telpa visos spektro spalvos. Reikia įrodymų? Jei pamiršote fizikos pamokas, palaikykite krištolo taurę prieš saulės šviesą, jos briaunos turėtų imti spinduliuoti visomis vaivorykštės spalvomis. Balta siejama su švara, tyrumu. Ji skatina augimą, tačiau, priešingai nei žalia, labai tinka onkologiniams ligoniams. Balta saugo nuo bakterijų ir infekcijų. Skaisčiai balta tarsi pjauna akis, jei norite, kad ji būtų maloni žiūrėti, į baltus dažus reikia įmaišyti kelis lašelius rudos, geltonos ar raudonos. Fengšui meistrai baltai priskiria burną ir kvėpavimo sistemą. Jeigu turite problemų su šiomis kūno dalimis, apsupkite save balta spalva.

Geltona

REKLAMA

Linksma, nuotaiką kelianti geltona į bet kokią gyvenimo sritį įlieja aiškumo. Ši spalva tinkama Alzheimerio liga sergantiems žmonėms. Taip pat visiems, kurie turi problemų įsiminti naujas žinias, mokytis. Geltona padeda kenčiantiems nuo depresijos. Fengšui specialistai šią spalvą apskritai sieja su sveikata, jai priskiria imuninę sistemą. Ši ir saugo mūsų sveikatą. Jeigu sergate kokia rimta liga, geltona labai naudinga, nes padeda organizmui sveikti.

Juoda

Rami, sugerianti emocijas spalva gali padėti išsklaidyti nerimą. Pasitelkite juodą, jei kankina nemiga, aukštas kraujospūdis ar skrandžio skausmai. Juoda taip pat mažina uždegimus, infekcijas, nudegimo skausmą ar kankinantį bėrimo irzulį. Fengšui meistrai juodai priskiria klausos organą – ausis. Jeigu su jomis turite kokių bėdų, juoda jūsų aplinkoje ar aprangoje nuramins ausis, jas veiks teigiamai.

Mėlyna

Ji yra atsipalaidavimo spalva. Įliekite mėlynos į savo gyvenimą, jei norite kam nors atleisti, nusimesti nuo krūtinės sunkumą. Ši spalva turi galią tarsi perkrauti organizmą, kai jis išsenka, pavargsta, ypač po labai aktyvaus veiklos periodo. Fengšui žinovai mėlynai priskiria skydliaukę. Vilkėdami mėlynus drabužius ar aplinkoje apsupdami save šia spalva (ne per daug, nes daug mėlynos „skandina“, gali sukelti depresiją), padedate susireguliuoti skydliaukei ir leisti kūnui gyventi sveikoje pusiausvyroje.

Oranžinė

Šildančios skaisčiai raudonos ir švytinčios geltonos derinys. Oranžinė turi galią skatinti pokyčius, vidinius ir išorinius virsmus. Puikiai padeda virškinti, tai yra maistą paversti energija ir taip suteikti mums daug naudos. Pasitelkite oranžinę, jei kenčiate nuo žarnyno, virškinimo ligų, jei esate alergiški tam tikram maistui, jei pykina. Fengšui specialistai oranžinei priskiria storąją žarną, pūslę ir dubenį. Renkitės oranžine, valgykite šios spalvos maistą ar savo aplinkoje turėkite kuo daugiau oranžinės, jeigu turite su šiomis kūno sritimis susijusių ligų ar sutrikimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA