REKLAMA

Santykių ateitis užkoduota pažinties dienoje

REKLAMA

Ne tik astrologai, taip pat numerologai pabrėžia, kad apie poros santykius ir jų eigą daug gali pasakyti diena, kai pirmą kartą susitikote. Būtent šio skaitmens vibracijos ar skleidžiama energija nurodo jūsų santykių kryptį.

Žinoma, niekas nesako, kad negalėsite jos keisti. Žvaigždžių arba skaičių specialistai tik įteikia jums žemėlapį, o kaip keliausite, kokiu greičiu ir transportu, vadovausitės žemėlapio nuorodomis ar ne – kiekvienos poros pasirinkimas.

Kaip šį poros santykių skaičių sužinoti? Tarkime, susipažinote 2002 metų kovo 15 dieną. Sudėkite visus skaičius: 2+0+0+2+0+3+1=5=13. Trylika ar kitą gautą dviženklį skaičių sudėkite tol, kol gausite vienženklį. Šiuo atveju: 13=1+3=4. Jūsų santykių skaitmuo yra keturi.

1

Patikimumas, pastovumas, ištikimybė. Štai ką skleidžia pirmasis santykių skaitmuo. Nieko nenustebinsime, pasakydami, kad tokį skaičių turinčios poros bene ilgiausiai lieka kartu. Jų bendras gyvenimas tarsi užprogamuotas pasakai, kaip sakoma, „ir jie gyveno ilgai ir laimingai“…

REKLAMA

2

Mėgstate juoktis, smagiausia – kartu. Abu partneriai vertina humorą, paprastai ir patys turi puikų humoro jausmą, todėl dažnai kikena iš tų pačių juokų. Sunkių akimirkų ar ginčų, žinoma, būna ir šioje poroje, tačiau sąmojis padeda suvaldyti net sunkiausią situaciją. Vienas kuris pajuokaus, ir žiūrėk, įtampos kaip nebuvę, aistros rimsta. Tada jau galima ir pakalbėti, ieškoti protingiausio sprendimo.

3

Abu partneriai santykiuose siekia sąžiningumo, tikrumo ir ištikimybės. Vis dėlto daugiausia problemų būtent dėl šių dalykų ir kyla. Gerai yra tai, kad abu mokate atleisti.

4

Šiuos santykius valdo aistra. Nuo pažinties pradžios jums sunku atsiplėšti vienam nuo kito, nes jaučiate didelę trauką. Aistringai mylitės, bet ir aistringai pykstatės. Mažiausia kibirkštis – ne taip pasakytas žodis, kitokia nuomonė – ir jau įsiliepsnoja vaidai. Gerai tik, jeigu metams bėgant po kartaus pykčio vis dar ateina saldus susitaikymas…

5

Aplinkiniams atrodo, kad jūsų santykiai laikosi vos ant plauko. Taip yra todėl, kad abu labai mėgstate laisvę. Viskas gerai, jeigu jums abiem toks ryšys tinka, nesvarbu, ką mano kiti. Dažniausiai, kilus problemoms, atsirandate šalia partnerio ir gebate jį palaikyti.

6

Darna ir romantika. Štai taip šešetukas veikia juo pažymėtus santykius. Nesvarbu, ar susipažinote neseniai, ar jau kartu esate kelis dešimtmečius, nepavargstate vienas kito stebinti mažomis ar didelėmis dovanomis, romantiškais gestais. Visada mintyse turite bent keletą scenarijų į priekį, kaip pagražinti bendrą kasdienybę ar šventes.

7

Nuobodu šioje poroje niekada nebus. Kasdienybė, rutina jums yra iššūkis. Todėl abu partneriai nuolatos turi galvoti, ką čia naujo išbandžius ar nuveikus kartu. Bendri potyriai ir atsiminimai gana tvirtai suklijuoja šią porą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

5 straipsnio “Santykių ateitis užkoduota pažinties dienoje” komentarai

  1. reikia dar syki sudeti ir jusu skaicius bus 1. reikia sudeti iki tol, kol gausis vienazenklis skaicius.

  2. Aš su savo vaikinu susipažinau 2014-08-31, taigi gaunasi 19=1+9=10, o tokio skaičiaus išvis nėra, tai negi mes išvis ateities neturim… Straipsnis šūdo vertas…

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA