REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 12–18 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šios savaitės žaidimo vardas „Santykiai“. Tai vis dėl Mėnulio jaunaties, kuri šią savaitę vyks jūsų astrologinio būsto Įsipareigojimų sektoriuje. Esate pasirengę pasakyti „taip“ savo patneriui ar išrinktajam. Tai gali būti susiję su bet kuo – šeimos sukūrimu, bendru verslu, rimtais pokyčiais buityje, gyvenamosios vietos keitimu. Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, ši jaunatis padės sureguliuoti visus nesklandumus tarp jūsų ir jums svarbaus žmogaus.

Tauras. Jei turite partnerį, tikėtina, geriausią savaitės dalį praleisite kartu lovoje. Prikaupėte tiek malonios sekso energijos, kad dabar reikės kartu ją išnaudoti. Pasibaigus šiai savaitei, galbūt pasakysite, kad tai buvo geriausias seksas jūsų gyvenime. Jeigu siekiate susilaukti kūdikio, visai tikėtina, kad pavyks jį pradėti.

Ne tik seksualumas, bet ir vaisingumas dabar pasieks didžiausias aukštumas. Jeigu vaikų dar neplanuojate, pasinaudokite visomis įmanomomis apsaugomis. Galimas ir kitas šios savaitės scenarijus – su mylimu žmogumi plušėsite prie bendro darbo projekto ar kartu sportuosite ir sieksite užsibrėžto tikslo. Kad ir ką veiktumėte kartu, dabar būsite itin sėkminga komanda. 

Dvyniai. Esate vis dar vieniši? Ką gi, šią savaitę tai gali pasikeisti. Tai vis dėl nuostabios Mėnulio jaunaties, kuri vyks jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Gausite šansą sutikti ypatingą žmogų, kuris visiškai užvaldys jūsų širdį. Svarbiausia neužsidaryti namuose, dalyvauti visur, kur tik galite, norite ar esate kviečiami. Jeigu turite porą, savaitės pradžioje laukia rimtas pokalbis su artimu žmogumi. Vaikai ar bendras projektas, kurio dabar imsitės, sustiprins jūsų ryšį.

REKLAMA

Vėžys. Kalbėdamiesi su jums svarbiu žmogumi apie intymų gyvenimą, greičiausiai sutarsite, kad verta ryžtis abiem naudingam pokyčiui. Tiesą sakant, visai gali būti, paliesite temą, kuri anksčiau versdavo jus jaustis nesaugiai. Ją aptarę, suprasite: velnias nėra toks juodas, koks jis piešiamas. Ištraukta į dienos šviesą problema nebėra tokia baisi kaip sklandydama jūsų intymaus gyvenimo užkaboriuose lyg koks vaiduoklis. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite linksmi ir romantiški. Tik neužsidarykite namuose, išnaudokite šias dienas tinkamai, didinkite savo geros nuotaikos fondą.

Liūtas. Jau savaitės pradžioje pokalbis su partneriu baigsis teigiamai. Abu sugebėsite pajungti smegenis, atrasite daugiau nei vieną sprendimą, kaip spręsti bendrą problemą. Ir šiaip šią savaitę jums patiks kalbėtis apie viską – nuo rimtų iki kasdienių dalykų. Jausite palengvėjimą, nes pastaruoju metu jums būdavo sunku susišnekėti. Penktadienį gali kilti tam tikrų finansinių rūpesčių dėl bendrų išlaidų. Šiuo metu venkite investuoti ar pirkti labai brangius pirkinius. Kitą savaitę geriau sugebėsite įvertinti galimas rizikas ar tiksliai apskaičiuoti savo galimybes.

Mergelė. Aistros stulpelis kyla į viršų. Gera žinia jums ir jūsų partneriui. Antroje savaitės pusėje tikėkitės įsimintino, gal net įsimintiniausio sekso savo gyvenime. Partneriams pavyks pajusti fizinius kūnus peržengiantį artumą, kai į viena susilieja dviejų žmonių kūnai, dvasia ir protas. Savaitgalį užkelsite partnerį ant pjedestalo. Galbūt nereikėtų jo pernelyg idealizuoti ar garbinti, bet praverstų visam laikui įsiminti gerąsias jo savybes, kai kils noras kritikuoti jo trūkumus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA