REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jaučiatės nuostabiai, nes, manote, jums prieš akis driekiasi nuostabi ateitis. Negalite nustoti galvoti apie jums patikusį (vienišiai) ar mylimą žmogų (įsipareigoję Avino ženklo atstovai). Tarsi magnetas traukiate prie savęs žmones. Visą savaitę taip bus. Jūsų energija, kurią spinduliuojate į aplinką, veikia pažįstamus ir nepažįstamus kaip masalas. Net jei ketvirtadienį patirsite daug streso darbe, sugebėsite susiimti ir greitai atlikti visas užduotis, netgi liks laisvo laiko. Savaitgalį geram draugui gali prireikti jūsų pagalbos.

Laiminga savaitės spalva. Gerai jausitės, vilkėdami geltonais ir oranžiniais drabužiais. Šios spalvos suteiks jums jėgų ir garantuos gerą nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 14, 25, 26, 30, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris į viską reaguoja paprastai ir neužduoda papildomų klausimų. Jis tiesiog nori pasilinksminti ar gerai praleisti laiką.

REKLAMA

Tauras. Savaitė gali prasidėti netikėta dvikova su galios ar valdžios svertus turinčiu žmogumi (galbūt viršininku, gal pareigūnu ar valdininku). Nevertėtų užsispirti. Verčiau parodykite stiprybę kitaip: elkitės taip, lyg tai visai jūsų nejaudintų, atrodykite atsipalaidavę ir išlaikykite pusiausvyrą. Aplinkiniai jus stebės, vertins, kaip reaguojate į situaciją. Trečiadienį ji jau turėtų baigtis. O visa kita savaitės dalis bus nuostabi. Ketvirtadienis bus romantiškas, penktadienį ir šeštadienį tinka pasilinksminti mieste. Sekmadienį tiesiog leiskite sau patinginiauti.

Laiminga savaitės spalva. Visi žali atspalviai šią savaitę turėtų būti jūsų mėgstamiausi. Netgi namuose pasistatykite žalią vazą ar kitą interjero detalę. Ji gerai jus veiks, nuramins.

Laimingi savaitės skaičiai: 19, 23, 25, 31, 39, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – draugiškas ir tolerantiškas.

Dvyniai. Savaitės pradžia bus nuostabi. Tokia, kokios ir tikėjotės. Jus supantys ir brangūs žmonės ne šiaip nuostabūs, su jais iš tiesų smagu pasišnekėti. Intelektualūs pokalbiai ar ginčai leidžia jums geriau pasijausti, bet būkite tikri, kad kiti žmonės jus teisingai supras ir neįsižeis. Antroje savaitės pusėje tikėtini bendravimo trukdžiai su šeimos nariais. Kalbėtis su draugais ir šeimyniškiais bus lyg mėginti ieškoti panašumų tarp dienos ir nakties.

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva skatins domėtis dvasingais dalykais. Atrasite kai ką savyje ar pasaulyje, ko nesitikėjote.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 24, 27, 31, 33, 37 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – linksmas ir turintis gerą humoro jausmą.

Vėžys. Paprastai neišlaidaujate iš širdies, bet šios savaitės pradžioje galite nesusiturėti – užsigeisite didelių išlaidų reikalaujančio pirkinio, net jei negalite sau jo leisti. Per dažnai save skriaudžiate, geriausius dalykus atiduodami kitiems. Pats laikas ir sau įteikti vertingą dovaną. Pastaruoju metu itin stengėtės dėl draugų, dabar nusipelnėte prizo. Visą savaitę stebėsite ir ieškosite geriausių dalykų (nebūtinai jie turi kainuoti brangiai), kuriuos gyvenimas jums gali pasiūlyti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA