REKLAMA

Po kokiu ženklu „gimė“ jūsų santuoka?

REKLAMA

Tai sužinoti paprasta: pasižiūrėję į savo santuokos datą, gana greitai atrasite, koks Zodiakas valdė tą laikotarpį.

Tarkime, gegužės 7-ąją vienas kitam ištarusią „taip“ ir tada bendrą gyvenimą pradėjusią porą globoja Tauras ir jį valdanti meilės planeta Venera.

Taigi koks Zodiakas valdo Jūsų porą?

AVINO (kovo 21–balandžio 20 d.)

Ne pats geriausias laikas sujungti likimus. Teigiama šio ženklo įtaka jauniesiems: šiuo metu susituokusieji aiškiai žino, ko nori, tikslingai ir atkakliai to siekia, įveikdami iškylančius sunkumus. Užtat šeiminiame gyvenime sprendimai priimami impulsyviai, neapgalvotai. Galima neištikimybė, jai ryžtis gali abu partneriai. Dažni ginčai dėl skirtingo požiūrio sutuoktinius sekina ir atima jėgas.

REKLAMA

TAURO (balandžio 21–gegužės 20 d.)

Labai palankus metas santuokai. Šį laikotarpį valdo Venera, meilės planeta. Šios poros ryšys bus pastovus ir darnus. Apie neištikimybę negali būti nė kalbos. Tik partneriai privalo nepamiršti vienas kito palaikyti ir stebinti maloniomis dovanomis. Ši sąjunga paženklinta materialinės gerovės ir gausos ženklu. Tauro valdomu laikotarpiu susituokusioje poroje tarpsta jausmai ir jaučiama abipusė seksualinė trauka.

DVYNIŲ (gegužės 21–birželio 21 d.)

Šiuo laikotrapiu susituokusi pora yra labai komunikabili, mėgstanti draugiją, nuolatos kažkur judanti, keliaujanti, vis kažkuo užsiimanti. Aplinkiniai šiuos sutuoktinius priima draugiškai. Po Dvynių ženklu sudarytai sąjungai būdinga idėjų gausa. Šioje poroje ginčų beveik nebūna. Jei kyla nesutarimų, susitaikoma greitai ir lengvai. Partneriai negali gyventi be kelionių. Jie mėgsta gerą muziką, knygas, priimti ar eiti į svečius. Šios sąjungos ilgalaikiškumui didelę reikšmę turi sutuoktinių giminaičiai. Jų pagalba, palaikymas ir teigiamas pavyzdys šiai porai yra gyvybiškai svarbus.

VĖŽIO (birželio 22–liepos 22 d.)

Švelni ir harmoninga giminingų sielų sąjunga. Partneriai puikiai vienas kitą intuityviai jaučia, supranta. Šios santuokos stiprybę lemia bendri tikslai – siekis sukurti šeimą, jaukius namus, susilaukti vaikų, rūpintis jais ir artimaisiais. Vėžio ženklo valdomu laikotarpiu susituokusią šeimą ypač sutvirtina įsigytas žemės sklypas, ant jo pastatytas nuosavas namas, geriausiai – kiek atokiau nuo kitų žmonių akių. Ne kiti, o partnerių pavydas gali ardyti stiprios šeimos pagrindus.

LIŪTO (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Šią sąjungą stipriai veikia Saulė. Joje nuobodžiauti sutuoktiniams neteks. Aplinkiniai šią porą laiko gyva, įdomia ir gražia. Visai tikėtina, kad nemažai pavyduolių skersakiuoja į jūsų laimę. Nekreipkite į juos dėmesio, ir viskas bus gerai. Sutuoktiniai geba siekti bet kokių aukštumų, ypač jei užsiima bendra veikla. Vaikai šią šeimą dar labiau stiprina ir teikia jai dar daugiau laimės.

MERGELĖS (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)

Šio Zodiako valdomu laikotarpiu sukurta šeima yra stabili, sprendimas priimtas, gerai apgalvojus ir pasvėrus. Sutuoktiniams patinka viską daryti kartu, gerinti savo gyvenimą. Vadovaudamiesi sveiku protu,  o ne emocijomis ar impulsais, jie priima teisingus sprendimus. Partneriams patinka kartu sportuoti, jiems labai svarbu, kad sutuoktinis laikytųsi higienos reikalavimų. Abu vertina švarą namuose.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA